Skocz do zawartości

Dual + Vray


Amok

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś coś wie na temat Duala , i Vray-

czy Vray obsługuje w pełni dualny system tak jak Mental?

Może jakaś płyta główna godna polecenia?

wogule szukam jakiś informacji na temat dwóprocesorowych systemów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie jestem specjalistą ale...

 

Słyszałem że można wpiąć w taką płytę dwa zwykłe xp, ale trzeba fizycznie ingerować w procesor w celu jego przerobienia. Nie wiem dokładnie o co chodzi i na czym to ingerowanie polega (chyba na umieszczeniu jakiegoś drucika w podstawce procesora), jednak standardowy xp w stanie surowym nie będzie działał z drugim prockiem na takiej płycie. To raz

 

Dwa... moim zdanie nie opłaca się czegoś takiego kupować. Ostatnio wymieniałem procesor i trochę się tym interesowałem. Nie wiem dokładnie jak wygląda sprawa z v-ray`em ale pod mentalem dual xp jest tak samo szybki jak p4 ht northwood 2800, przy czym p4 licząc razem z płytą jest o jakieś 1000zł tańszy. Za podobną kasę możesz mieć również athlona 64 (może o jakieś 300zł drożej). Jak sam widzisz na p4 oszczędzasz sporo kasy, którą następnie wydajesz na dwie kości 512 mb ddr 400Mhz Kingstona ;).

 

Ja ostatnio sobie kupiłem właśnie p4 ht northwood 2.8 box (firmowe chłodzenie) z płytą abit vt7 (tania, ale dobra) i zapłaciłem za to w sklepie niecałe 1300zł. Polecam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności