Skocz do zawartości

scena 3d: Hotel ... w poznaniu \"przy starym zoo\"


boba

Rekomendowane odpowiedzi

no to widzac, ze hotele ciesza sie popularnioscia tez wrzuce swoj ;) . Oto hotel \"z drzewem\" po pifku z little ninja ;) komentarze mile widziane ... projekt na przedmiot uslugi i cos tam ... na razie obrazki bez otoczenia... bo nad tymi jeszcze pracuje ;) milego ogladania i wyrzywania sie w komentowaniu ;)

 

[Edytowany w 12-6-2004 » boba]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

co do kolorow... chcialem tchnac troche zycia w ten poznan ;) ... z reszta i tak pokazuje obrazki z obcietym nasyceniem o 30 % ;)

no a to tak na szybko otoczenie ;) juz nie bede poprawial ... bo te pifka to mnie wykonczyly littlenindża ;) kolorow nie widze juz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc miki. nie pozostane tym razem anonimowy i wypowiem się.

 

co do architektury - jezeli hotel starał bym sie wytworzyc bardziej atrakcyjne wejscie - bardziej zaakcentowane - zapraszajace - tu z daleka nie wiem gdzie jest wejscie. no i brakuje mi daszka ala merkury w poznaniu;]

 

z kolei jak to okreslil little ninija jarmark. (co do kolorow na elewacji)

 

drzewo fajny pomysl - podoba mi sie.

 

i jeszcze kolor tej konstrukcji - wiem ze pomaranczowy jest w modzie ale az tak?

 

generalnie nie chcialbym mieszkac w takim hotelu.

 

co do plansz moj stosunek do szarego znasz - (ja znam twój) ale powiem dla innych - nie lubie szarych plansz - kojarza mi sie z nijakoscia. ale to moje zdanie - nie lubie szarego!!!!

 

IMHO nie za bardzo mi sie podoba - ale oceniac bedzie pani sipinska.

co do wnetrza nie wiem bo nie widzialem.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec ...tak : co do wejscia i braku akcentacji to masz racje ;) co do koloru pomaranczowego to nie wiem czy modny...luuubie bardzo... a daszku nie ma bo sie wjezdza okolo drzewa i tam wysiada.... takm jest tez wjazd do garazu

 

no dobra wrzuce jeszcze 4 randery.. juz ostatnie (owoc ostatnich 2 nocy ... tym razem sa bardziej analogowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności