Skocz do zawartości

Legalny zakup 3D Max


limek13k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam do Was prośbę - możecie mi podpowiedzieć jak to jest z tymi licencjami komercyjnymi do firmy jedno osobowej?

 

Licencja w USA kosztuje ok 10 485 zł

Natomiast w Polsce 19 224 zł

 

Okazuje się jednak, że nie mogę kupić tej licencji ponieważ jest przeznaczona tylko dla USA i Kanady

 

Moje pytanie jest następujące - czy można taki program kupić w Wielkiej Brytanii, albo gdziekolwiek za granicą?

 

Gdzie wyjdzie najtaniej?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie jest - mogłem zadać to pytanie w dziale 3D Studio Max, ale tam pytania są czysto techniczne jak obsługiwać program :)

 

Aczkolwiek jak kupię licencję to będę mógł zatrudnić pracownika od 3D w swojej firmie, bo ja głównie tworzę grafikę w PSie. Tak więc można to prawie uznać jako ogłoszenie, że szukam pracownika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupować (a w zasadzie używać legalnie, bo kupić to pewnie by się udało) tylko licencje przeznaczone na polski rynek - czyli tylko u autoryzowanych polskich sprzedawców. Tak jak oni nie mają możliwości sprzedaży do USA tak i na odwrót. I nic tu nie poradzisz.

A najtaniej wyjdzie tam gdzie "urwiesz" największy rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zakup na terenie Europy też nie wchodzi w grę?

 

Zdziwiło mnie, że znany Polski dystrybutor podał mi cenę 3400 euro netto. - Trochę wygląda to tak jakby sprzedawał towar z zagranicy i doliczał spory % do ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zakup na terenie Europy też nie wchodzi w grę?

 

Zdziwiło mnie, że znany Polski dystrybutor podał mi cenę 3400 euro netto. - Trochę wygląda to tak jakby sprzedawał towar z zagranicy i doliczał spory % do ceny ;)

 

Cena jest w euro bo dystrybutor zamawia ja w centrali (która dla maxa jest w Czechach a dla designa w Niemczech -tutaj pewności nie mam, mogło sie ostatnio zmienic na Warszawę). Sam dystrybutor sprzeda Ci w złotówkach (kurs z dnia zakupu). Ceny u dystrybutorow moga sie minimalnie roznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. - Mało się nie wkopałem ;)

 

No to do zakupu oprogramowania trzeba jeszcze trochę uciułać kaski, aczkolwiek to skandal, że jeden program jest więcej wart od pakietu MK Adobe CS5 no, ale co zrobić tak działa rynek. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności