Skocz do zawartości

Finished 2D - Angel & Devil


PanBulka

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza praca wykonana za pomocą tabletu (Wacom Bamboo Pen). Mam nadzieję, że poziom pracy jest wystarczający. Przyanje się bez bicia, że kontur rysowałem z innego obrazka, ponieważ jeszcze niezbyt pewnie czułem się z tabletem kiedy zaczynałem, ale cała reszta już wykonana samodzielnie, poza tym moja interpretacja jest zupełnie inna.

 

Czekam na opinie, wytkniecie wszystkich błedów co bym mógł sie poprawić ;)

 

Wq81n.png

 

 

 

Obrazek z którego korzystałem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moja pierwsza praca wykonana za pomocą tabletu (Wacom Bamboo Pen). Mam nadzieję, że poziom pracy jest wystarczający. Przyanje się bez bicia, że kontur rysowałem z innego obrazka, ponieważ jeszcze niezbyt pewnie czułem się z tabletem kiedy zaczynałem, ale cała reszta już wykonana samodzielnie, poza tym moja interpretacja jest zupełnie inna.

 

Czekam na opinie, wytkniecie wszystkich błedów co bym mógł sie poprawić ;)

 

Nie dość, że perfidnie odrysowałeś cudzą pracę i do tego się przyznałeś, to jeszcze ją okrutnie oszpeciłeś (wybacz, ale nie można tego inaczej nazwać). Wrzucenie samodzielnie kilku kolorów i tekstury to nie za wiele, nie sądzisz?

Co my tutaj mamy ocenić?

Owa "cała reszta", która "jest wykonana samodzielnie" to kilka źle postawionych cieni, chwiejna linia, lokalne kolory i cieniowanie brudem (burn toolem to robiłeś?). Poza tym w którym miejscu Twoja interpretacja "jest zupełnie inna"? Z tym "inna" trafiłeś prawie tak źle, jak z "zupełnie".

Wytykanie wszystkich błędów zajęłoby za wiele czasu. To, co w tym jest dobre zawdzięczasz pierwotnemu autorowi, do którego nie raczyłeś dać linku (a może praca urosła Ci na drzewie?).

Zgaduję, że masz mało lat i nie wiedziałeś, że raczej tym tłumów nie porwiesz (dobrze jest zrobić studium czyjejś pracy, najlepiej z pozwoleniem autora, ale takie odrysowanie i akcentowanie różnic między pracami, których za bardzo nie ma, dobre już nie jest). Zgaduję też, że w technikach tradycyjnych nie radzisz sobie najlepiej i do skupienia się na nich Cię zachęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalony mocno Cię zjechał, niestety, nie bez racji.

 

Byłoby przyjemniej, gdyby pierwsze prace świeżych userow zamiast na forum, trafiały od szuflady :)

 

W Twoim wypadku to raczej wprawka i ćwiczenie ręki, więc zrozum nas - to tak jakbyś przyszedł na koncert jakiegoś młodego zespołu, a oni przez godzinę stroiliby instrumenty po czym powiedzieli, że to pierwszy i najlepszy koncert jaki zagrali :)

Zdaje sobie sprawę ile radości daje ukończenie swojego pierwszego dzieła, jednak jest to radość prywatna :)

 

Mnie też przepełnia radość i duma kiedy moja córka zrobi kupkę na nocniku, ale nie należę do osób które zaraz fotkę osranego naczynia wrzucają na naszą klasę :)

 

Pozdro i ćwicz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności