Skocz do zawartości

Vray ustawienia 1.5 sp 4


Snikers9077

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja podpinam się pod prośbę. Po przeinstalowaniu 3d Maxa próbuję znów ustawić dobrze V Raya. Zrobiłam tak jak jest napisane tutaj http://www.spot3d.com/vray/help/150SP1/tutorials_unisettings.htm ale strasznie długo to trwa... Kiedyś miałam ustawione tak, że najpierw renderowało trochę, potem bardziej, bardziej i dopiero efekt końcowy... Bardzo chciałabym wrócić do tych ustawień. Jeśli ktoś wie co zmienić to byłabym wdzięczna za wskazówkę :) Renderuję wnętrza, meble :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie przetestujecie wszystkiego co jest w helpie? Będziecie przynajmniej wiedzieć co jest od czego i jak ustawić aby było szybciej. Od ręki mogę napisać, że jest ponad 10 parametrów, które spowalniają rendering i 3 aby zobaczyć co się renderuje. Jeżeli jeszcze podstaw nie umiecie to się zastanawiam jak wyglądają wasze rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przetestuję wszystkiego bo mam kilka dni do przeglądów końcowych na studiach i nie mam na to czasu. Na forum o ile mi wiadomo odpowiada się na pytanie albo siedzi cicho, bo za złośliwości powinno się dostawać jakieś upomnienia. Ja uczyłam się podstaw 3d Maxa na uczelni i a korkach u znajomego architekta, nie sama w domu, więc nie ustawiłam sobie tego metodą prób i błędów a z pomocą kogoś doświadczonego i zwyczajnie nie pamiętam tego. Jak miałam wszystko ustawione to każdą następną pracę zaczynałam w gotowej scenie. Tym razem posypał mi się komputer 3 dni przed oceną wizualizacji biura i nie mam czasu, jak już wspomniałam, na testowanie i uczenie się samemu aby nie zawracać Wam głowy. Otwarcie w gotowej scenie nie działało ale wzięłam inną pracę i działa. Także poradziłam sobie bez Twojej niewiarygodnej pomocy. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności