Skocz do zawartości

postać 3d: ROBO DUDE


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!(dObrze że już dzała FORUM)

Oto zaczątki pracy nad moim nowym projekcikiem! wiele niewidać ale to dopiero początek, narazie to tylko postać ale zrobie z tego scene. Bedzie to cuś takiego:

na scenie bedzie właśnie ten roboćik obok niego bedzie lustro,niby nic takiego ale w tym lustrze bedzie się odbijać już nie robocik ale jego że tak powiem jego zły i poniszczony klon,całość bedzie osadzona w sceneri romańsko-rzymskiej, szkoda że nie mam aparatu cyfrowego to bym wam poprostu pokazał koncepcik :( Narazie jest tyle ale już zabieram sie do roboty. Czekam na komentaże i opinie, SIJA wszyskim!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe jak by na klopie siedzial i mial stolca takiego ze hoohohoho

hehe spoko mi sie podoba nawet bardzo ale dorob te rece....sam sie zastanawiam jak beda wygladac.....no i ten lakier tak dziwnie wyglada pozatym wszystko spoko

 

Pablo > widze Maye na twoim avat.....jakas zmiana avataru czy co.... ? grrrrrrrrrr :D witaj w klubie wakacyjnym :D

 

[Wyedytowany dnia 16/6/2004 > Marcin]

 

[Wyedytowany dnia 16/6/2004 > Marcin]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam że tak długo kazałem czekać na następny render i jeszcze jedno sorki że tak mało zrobiłem ale niezstety ciepło się zrobiło i cza robić koło domu i w polu (tak tak chłop ze wsi jezdem).

Płuki co to tylko ręce zrobiłem ale pewnie odrazu powiecie że dłonie do poprawki i dobrze powiecie dłonie żeczywiście niezbyt takie tego. A co do wypowiedzi na temat animki to myślałem i niewiem czy w wersji finalnej właśnie bedzie animka albo coś pośredniego! a teraz powiedzcie mi co zrombałem...czekam na komentaże!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny slajdzik tym razem dodałem szate - jeszcze nie zkączoną ale IN PROGRES jest :) nio i trochi zmodyfikowałem rence ale nadal wyglądaja siakoś dziwnie ale teraz jak popatrzyłem na renderka to wiem w czym ktwi kłopot wystarczy grubość palca dopasowac do grubości dłoni i powienno to załatwić sprawe!! no to czekam na dalsze komentaże Cze wam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodbra na grze też sie nie wzoruje bo o niej nie słyszałem, tak woogule to mało interesuje sie grami!! zresztą za niedugo dodam nastepny slajdzik i właśnie ide kończyć nogo DUDOWI bo mu tak głupio bez nogacji się stoi!! no pozdrawiam ludziska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności