Skocz do zawartości

proszę o pomoc


viard

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam jeśli zamieściłem posta w złym dziale. Słuchajcie bardzo pilnie potrzebuje pomocy, niestety opuściłem kilka zajęć w szkole z 3d maxa a muszę zrobić na środę bardzo proste wprowadzenie do wiadomości - naprawdę bardzo proste.Czy może mi ktoś pomóc?To sprawa życia i śmierci.Bardzo proszę o pomoc:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Konkretnie to wstawkę do wiadomości,ten sam początek jak się zaczynają.Coś bardzo prostego,ale niestety ja nie mam nic wspólnego z animacją...tak jakoś wyszło,że muszę to zrobić.No szkoła,zagraniczna:(....także nie mam nic i jestem w czarnej d****:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że trochę nie trafiłeś z nazwą wątku. Powinna ona brzmieć "proszę o zrobienie za mnie...". W jaki sposób chciałbyś się odwdzięczyć za ewentualne wyręczenie cię w tym zadaniu? Ja na przykład mam ogródek do wykoszenia, a cholernie mi się nie chce tego robić. Gdybyś mieszkał niedaleko to może jakoś byśmy się dogadali.

A może myślałeś o tym żeby po prostu komuś zapłacić? Nie to żebym popierał kupowanie zadań do szkoły, bo w ten sposób produkuje się jedynie masę bogatych osłów, ale skoro nie masz innej możliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie wszystko się wybieram samemu i nie we wszystkim trzeba być dobrym...ja animacji nie czuję i nie potrafię robić,z innych dziedzin jestem dobry...dzięki Bogu kończę te zajęcia w czerwcu i nigdy,więcej...tak,myślałem żeby zapłacić...podkreślam jedynie,że to nie ma być nic ekstra wypasionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam ci bardzo prosty przepis:

1. Oglądasz np. to:

2. Robisz prostą postać np. z samych kulek - 1 kula na ciało, 2 na oczy i kolejne 2 na źrenice

3. Wszystko grupujesz (jak nie wiesz jak to pomoc znajdziesz pod F1)

4. Oglądasz np to:

5. Animujesz jak postać skacze czy coś...

 

Ogólnie jak masz pytania, to wciskasz F1 i szukasz odpowiedzi, jak to nie pomaga, to szukasz w internecie, a jak i to nie pomaga to piszesz na forum.

Może nie będzie to pięknie, ale za to własne.

 

Tylko proszę nie bądź kolejną osobą spamująca ludziom na mail. To naprawdę nie jest takie straszne. Na pewno krok po kroku wszystko zrobisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności