Skocz do zawartości

Katedra neogotycka w Łodzi...


pomier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem pokazać moją ostatnią pracę 3D nad którą pracuję. Nie jest to taki wypas jaki możemy zobaczyć na tym forum ale i tak jestem zadowolony.

 

Wizualki dzienne oraz nocne iluminacje. na razie nocne są dwie ale będzie więcej ujęć.

 

Pozdrawiam

 

kat7.jpgkat8.jpgkat9.jpgkat10.jpgkat11.jpgkat12.jpgkat13.jpgkat14.jpgkat15.jpgkat16.jpgkat17.jpgkat18.jpg

Edytowane przez pomier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przy modelowaniu i renderowaniu nie chodziło mi o taki efekt jak na żywo. Jak bym tak chciał to bym poszedł i trzasnął fotki. Owszem trawa jest bitmapą i nie jest przestrzenna ale dla mnie ważniejsza była budowla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wyszło, mnustwo roboty na pewno przy tym zleciało.

Niedaleko tej katedry, a w sumie naprzeciwko jest wieżowiec PKO. Mógłbyś tam wejść i pocykać kilka fotek z gówy, a potem wpasować render do zdjęcia. Sądzę, że byłby to leprzy efekt wizualnie.

 

A no i co do światła. W oświetleniu dziennym trochę zbyt miękkie cienie dałeś. Chmur praktycznie nie ma na tych tłach, co przy tym idzie nie ma też miękkich cieni. Pierwszy tender ze względu na cienie wygląda tak jakby zaraz miałby lunąć deszcz, a niebo na to nie wskazuje. Wstaw ostre słońce i twarde cienie, zobaczymy rezultat.

 

poczytaj ten tutorial odnośnie światła >>> http://www.itchy-animation.co.uk/light.htm

 

 

 

_

Edytowane przez mayamak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności