Jump to content

wacini

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About wacini

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Chrzanów
 1. odnośnie wizualizacji i przedstawienia projektu jest to wykonane po prostu dobrze ;] Chciałem coś wtrącić odnośnie samej sceny, o ile sama forma przypadła mi do gustu, to jej wielkość jest zatrważająco mała, może takie były wymagania konkursowe nie wiem. Wpisanie się w otoczenie, jako biała forma sympatycznie kontrastowała z resztą, w obecnym stanie (marcowym) świetnie wpisuje się w otoczenie, mam nadzieje ze taka było pierwotne założenie. Gratuluje wygranej oraz ciekawej realizacji. Życzę dalszych sukcesów ;)
 2. ogólnie fajnie ... ale odpadam przez brak umiejętności, cenę i pewnie warszawę ...
 3. Wizualizacje bardzo fajne ;) Mam tylko pytanie czy te rysunki na planszy to są odręczne, czy jakieś inne kombinacje z zasługą komputera ?
 4. Jak pierwsza taka twoja konkretna wizualizacja to SUPER ;] moje tak ze 100 razy gorsze xd ale niestety muszę uczyć się z oddania na oddanie ... Życzę dalszej owocnej pracy.
 5. Z tym pisuarem to cicho ;p. Wizualizacje np ta pierwsza to taką zrobiliśmy bo chcieliśmy najdokładniej odpowiedzieć na regulamin konkursu, nie chciałbym się znaleźć w grupie która zostaje wykluczona przez niezgodności formalne ... Sama ściana jest płaska tylko materiał (tu z biblioteki 3ds metal - aluminium z tego co pamiętam) stworzył taki efekt. I tu prośba czy mogli byście mi polecić jakieś tutoriale czy inne objaśnienia związane z materiami, kilka już przeszedłem ale jednak nadal mi brakuje czasami nawet podstawowej wiedzy. Niestety nie mam odpowiedniego warsztatu w 3ds żeby szaleć, ale nawet nie mam czasu kiedy się uczyć, takie studia, ale wakacje nadciągają więc mam nadzieje ze znajdę czas ;] a efektami przyszłej pracy też będę męczył to forum.
 6. Trawa w śniegu hmm, takie mieliśmy dostępne zdjęcia, a teraz już nie pamiętam co się takiego działo że ją wstawiliśmy ... Czy smutny kwestia gustu. Nam się podoba chcieliśmy zgubić to trochę w otoczeniu dlatego nie ma innych form są proste jednakże dosadne.
 7. Witam Razem z kolega postanowliliśmy wziąść udział w tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez firmę Koło [producent wyposażenia toalet]. Tematem był projekt toalety publicznej dla Łodzi, w idealistycznej wersji powstała by sieć 10 takich toalet rozsypanych po całym mieście. Toaleta mała, nazywana przez nas roboczo ładnym toi-toiem, bo w sumie o to chodziło jak naj mniej miejsca jak naj taniej ;p. Ja wykonywałem wizualizacje w 3D max, kolega późniejszą obróbka w PS. Dokładnie tym chciałem się 'pochwalić', proszę o opinie, chętnie usłyszę słowa krytyki. Dodaje ze to de facto mój drugi projekt z użyciem 3d max, wiem ze jeszcze czeka mnie dużo pracy aby poznać choć w części ten program. P.S. Jeżeli kogoś zainteresuje więcej info : http://konkurskolo.pl/project,show,92,1,Toaleta-publiczna-dla-ulicy-Piotrkowskiej-w-lodzi..html nie jest to w żadnym razie auto-reklama !!!
 8. a proszę bardzo : http://img843.imageshack.us/g/kopiazapasowaplanszarzu.jpg/
 9. Jak dla mnie to dobrze ci idzie ;) im więcej czasu nad tym spędzisz tym lepszy efekt wiadomo. Wiec życzę powodzenia, niech myszka lekką ci będzie.
 10. w krk - historia lub historia sztuki - matematyka - polski geografie biorą pod uwagę na krajobrazie
 11. Witam jestem studentem pierwszego roku architektury, ostatnio mielismy projekt domu jednorodzinnego wolnostojącego. Przy jego ocenianiu były potrzebne jakies wizualizacje. Oto trzy które zrobiłem : Sam domek zrobiłem w Revicie a następnie weksportowałem do 3d's maxa. Tam trochę walczyłem i takie oto wyszły. Wiem że nie są jakieś za fajne no ale na początek wystarczające. Chciałbym podszkolić swój warsztat stąd proszę o kilka rad i konstruktywną krytykę. Na co zwrócić uwagę jakie możliwości 3d's czy Photoshopa zgłębić. Jest tego tak wiele ze na początek przywala ich ilość, i nie wiadomo czego się uczepiać na początku. Pozdrawiam i z góry dziękuje za poświęcony czas Jeżeli będą zainteresowani to chętnie wrzucę rzuty etc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy