Skocz do zawartości

Generowanie świata


ucantstop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Problem z którym się zmagam jest dość nietypowy.

Otóż poszukuję programu, dzięki któremu mógłbym wygenerować w prosty sposób przykładowo uliczkę z kilkoma budynkami. Bądź łąkę z drzewkiem. Wszystko w jak najbardziej przystępny sposób.

 

Wiem, że mógłbym to wszystko stworzyć w Max'ie, niestety moje umiejętności ograniczają się do koniecznego minimum.

 

Już tłumaczę do czego dokładnie potrzebowałbym tego programu.

Bawię się głównie w kręcenie różnych scenek, filmików, z wykorzystaniem green screen'a i tym podobnych rzeczy.

Tym razem chcę nakręconą scenę na green screenie, umieścić właśnie w 3d scenie. Po odtworzeniu ruchu kamery etc.

 

Problemem właśnie jest moja nieumiejętność modelowania, stąd właśnie zwracam się do was, czy może znacie jakieś programy które pomogłby by mi w realizacji mojego celu.

Wiem, że mógłbym zacząć się uczyć modelowania, niestety zupełnie mnie to nie kręci a moje serce na zawsze będzie zwiazane z After Effects'em :)

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,

ucantstop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Zależy w czym chcesz to zrobić. Łąkę z drzewkiem najlepiej będzie w Vue, tam faktycznie wszystko się generuje "prawie samo". Z uliczką będzie gorzej. Do 3ds Max jest parę pluginów do robienia budynków, ale ułożoną scenę trzeba jeszcze oteksturować, oświetlić i wyrenderować, a bez znajomości softu efekty będą raczej biedne. Możesz ew. poszukać gotowych do renderingu scen w sklepach z towarem 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka stronka, nie wiem czy mogę ją podać żeby nie dostać bana, w każdym razie na niej masz naprawdę dużo różnych obiektów. A to przedmioty do domów, a to samochody wszystko. Myślę że i to by się znalazło. Musiałbyś poszukać. Ja wszystkiego nie przejrzałem, wiem tylko że to jedna wielka walizka zasobów które mogą pomóc. Jak zainteresowany to napisz na PW.

 

 

EDIT, większość jest profesjonalnie zrobiona i oteksturowana. Problemu nie byłoby żadnego jeśli znajdziesz to co Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności