Skocz do zawartości

Problem z uUruchomieniem


Badyl

Rekomendowane odpowiedzi

mam 3ds 5.0.

wszystko działało i się włączało, gdy tylko chciałem.

w pewnym momencie jednak coś się zepsuło. program ładuje pluginy po czym bez ostrzezenia sie wyłącza. reinstalacja 3dsa nie poamaga. reinstalacja systemu też :/

 

pomocy! ;\\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja sobie odkopie temat bo to chyba jakas wada tego maxa 5 u mnie pojawil sie ten sam problem laduja sie plugi a pozniej wywala do systemu reinstalka nie pomaga rozwiazal juz ktos ten problem czy znowu na maxa 4 sie musze przezucac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemy sprawia max 6. Kilka dni temu działał poprawnie - pozniej odpalam go sobie i requested autorization code required :/ Probuję wprodzadzić kod jeszcze raz - bezskutecznie. Postanowiłem przywrócić system z ghosta - do stanu kiedy max był świeżo po instalce bez dodatkowych aplikacji. Nic - to samo - dzisiaj mam juz nowego xp - co ciekawsze po instalce max 6 i pierwszym uruchomieniu napisał, że licencja uległa zmienie. Najpierw błąd 11.1.6020 pozniej 9.1.4. teraz nawet nie dochodzę do walidacji activation code.

 

max_error.gif

 

Czy ktoś może wie co z tym zrobić? Kiedyś pracowałem na 3dstudio 4 w dosie i nie było tyle problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności