Skocz do zawartości

Ogień Bitwy - Panzer Apokalypse


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż. Teoretycznie, cała impreza się skończyła, ale mimo to, postanowiłem dołożyć kilka ton stali od siebie. W zasadzie całą stronkę, odkryłem dopiero przedwczoraj...

Prędko zacząłem składać własny czołg, żeby się zmierzyć z resztą towarzystwa - w końcu nie będę walczył w ręcz... :D

Oto początek podwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Noo zaczyna się nieźle.

 

Mam pytanie. Jak robi sie takie gąsiennice? z segmentów, czy z jednego kawałka? I czy da sie to zanimować, żeby się kręciło?:D kiedys próbowałem zrobic jadący czołg, ale wymiękłem na gąsiennicach...

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwozie prawie gotowe. Przyszedł czas na wieżyczkę. Korpusik zostawimy sobie na koniec :)

Co do gąsienic: jeden segment, powielony 75 razy wzdłuż ścieżki. Wzdłuż tej samej ścieżki, można je animować... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo braku zainteresowania (;-) i czasu (-:( postanowiłem dokończyć prace nad moją kupą żelastwa. Teraz zostały już tylko teksturki i tło. Niezależnie od wyniku i terminu zakończenia bitwy, zamieszczę tutaj końcowy rezultat... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, z przodu łyso wygląda. Miał mieć \"bronę\" do rozminowywania ale nie starczyło mi zacięcia i czasu.

Tym samym jest to ostatni widok bez teksturek.

Co do avataru - heh - tam jest model z ciężkim działem. W tym modelu, zrezygnowałem też z nitowanego kadłuba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by JagdPanz

Faktycznie, z przodu łyso wygląda. Miał mieć \"bronę\" do rozminowywania ale nie starczyło mi zacięcia i czasu.

Tym samym jest to ostatni widok bez teksturek.

Co do avataru - heh - tam jest model z ciężkim działem. W tym modelu, zrezygnowałem też z nitowanego kadłuba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności