Skocz do zawartości

Scena 3d: AK47


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pierwsze co rzuca mi się w oczy to słabe tekstury. Szczególnie drewno stolika razi jakością. Niestety, ale przy ujęciach pojedynczego elementu z bliska, tekstury to chyba najważniejsza sprawa.

Jeżeli mogę coś poradzić od siebie, to pobawiłbym się z ujęciem. Na pewno dorzuciłbym DOF.

Może warto by też, troszkę bardziej rozproszyć światło? Domyślam się, że w Twojej scenie jest jakieś małe ścienne, punktowe oświetlenie, coś w stylu prowizorycznego karnisza. Kwestia tego, czy na pewno do tej sceny jest to najlepszym rozwiązaniem?

 

EDIT:

Jak na pierwszy raz to i tak jest super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Miniaturka wygląda całkiem przyjemnie, jednak po powiększeniu już nie robi takiego wrażenia. Tak jak pisał mój poprzednik, musisz zwrócić szczególną uwagę na tekstury, sam model nie wzbudza zastrzeżeń.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym dokładnie tkwi problem? Oczywiście jestem świadomy że nie jest tak jak powinno być, ale chciałbym prosić o jakieś konkretne porady odnośnie tekstur. W jakim kierunku powinienem iść z poprawkami? Czy problem tkwi w bitmapach? Byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Przede wszystkim tekstury zastosowane przez ciebie są słabej jakości, staraj się stosować tekstury wielkości większej niż docelowy rozmiar renderu, aczkolwiek nie jest to regułą ale powinno zapewnić większą jakość renderu.

 

Oświetlenie -> mógłbyś poczytać o GI (Globalnej Iluminacji) bo teraz scena jest monolityczna, za ciemna. W cieniach ginie detal...

 

Także podmień teksturki na jakieś lepszej jakości i potem zobaczymy co dalej...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności