fiszkas Napisano 23 Czerwiec 2011 Napisano 23 Czerwiec 2011 Witam, mam takie pytanie, czy zna ktoś może jakieś dobre tutoriale do wymodelowania dobrej postaci tylko w 3DS MAXie? Przy okazji, czym różni sie Editable Mesh od Editable Poly? Bo podobno Editable Mesh używa się do modelowanie postaci.
mafida Napisano 23 Czerwiec 2011 Napisano 23 Czerwiec 2011 Zostaw editable mesh,to taka starsza wersja editable poly.Zostawili w programie tylko w celu zgodności ze starszymi wersjami i importerami modeli.
fiszkas Napisano 23 Czerwiec 2011 Autor Napisano 23 Czerwiec 2011 Aha, dzięki. A znasz może jakieś videotutoriale modelingu postaci? Nie wiem jak się do tego zabrać. Wymodelowałem postać, ale uważam, że nie jest za dobra, z resztą oceńcie sami:
Kubajaniak Napisano 23 Czerwiec 2011 Napisano 23 Czerwiec 2011 Może to Ci się przyda http://www.3dtotal.com/ffa/tutorials/max/joanofarc/joanmenu.php
fiszkas Napisano 23 Czerwiec 2011 Autor Napisano 23 Czerwiec 2011 Widziałem to, w miarę dobre. Ale przydadzą się jakies viedotutoriale, żebym zobaczył jak to koleś robi na bierząco. Najlepiej jakies płatne, to sa najlepsze ;p
Kubajaniak Napisano 23 Czerwiec 2011 Napisano 23 Czerwiec 2011 To może to http://www.cgarena.com/freestuff/tutorials/max/bodymodeling/
fiszkas Napisano 23 Czerwiec 2011 Autor Napisano 23 Czerwiec 2011 Dzięki, przyda się :) A masz coś może na modeling samej twarzy? Próbowałem robić w ZBrush, ale mam słabego kompa i jak importuję do 3ds maxa to komp się zwiesza ;p Chciałem nawet zrobić na tej postaci, którą wcześniej pokazywałem włosy, ale nie da rady, może byłby ktoś chętny narzucić jakieś proste włosy?
Adanedhel Napisano 23 Czerwiec 2011 Napisano 23 Czerwiec 2011 http://www.secondpicture.com/tutorials/3d/completing_the_3d_model_of_the_face_in_3ds_max.html http://www.tutorialized.com/view/tutorial/Creating-a-Human-Face-in-3DS-MAX-using-NURMS/3860 (trzeba kliknac te opcje: click here to remove this sponsored ads) http://www.cgarena.com/freestuff/tutorials/max/femaleface/facemodel.html http://pcquest.ciol.com/content/multimedia/103111002.asp pozdro
Rekomendowane odpowiedzi