Skocz do zawartości

Scena 3D: Siłownia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O widzę ktoś urządził siłownie w piwnicy:). No niestety słabo oteksturowane. Nieraz nie wiem gdzie się kończy podłoga a gdzie zaczyna się ściana. Daj coś innego na podłogę, ściany i sufit. Zrób np że tynk odpada. Metal jest słabo zrobiony i mapowanie też ci siadło. Pewnie robiłeś wszystko UVW Map. Metal ciężarów też jest zły. A i te gąbki zazwyczaj są czarne ale z tym to luz tylko, że one też mają swój taki gąbczasty materiał. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie atlas wygląda jak by był zrobiony z drewna. Na podłodze coś Ci się chyba tekstura skaszaniła (zaznaczone na obrazku), o mapowaniu pisał już TheCapo i drążek na wyciągu powinien mieć rączki skierowane do dołu. Zamontuj też gdzieś na ścianie lustro. To obowiązkowy przedmiot w każdej pakerni ;) Masz w domu taką siłkę, czy tak sobie sam wymyśliłeś taką scenę?

 

silkaq.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mapowanie siadło, ale modeling dobry raczej, niektóre krawędzie chyba za ostre. No i na suficie jest plama swiatła jakby wisiała tuż pod nim lampa, ale chyba jest niewidzialna. Umieść światło tak zeby było poza kadrem, jak nie chce ci sie robic lampy, czy czegoś takiego. Sam jestem leniem i staram sie wysiłek do minimum ograniczać, ale tu jeszcze trzeba troche pracy włożyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności