Skocz do zawartości

- dynamico


Dynamico

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od dłuższego już czasu przyglądam się pracom innych uczestników forum. A ponieważ w swojej szafie od dwóch lat przechowuję, odkurzając go od czasu do czasu , sprawny tablet postanowiłem spróbować swoich sił. W dniu wczorajszym "sprzęt" został podłączony do komputera i w dwa wieczory spłodziłem swoje pierwsze w życiu prace.

 

...

 

tablet Wacom Bamboo

Art Rage Pro

 

 

dezerter.png

 

To mój pies. Program Art Rage Pro fajny nie znalazłem funkcji "rozmazywania" ołówka a bez tego nie potrafię chyba lepiej podziałać.

...

 

tablet Wacom Bamboo

Photoshop

 

portret1.jpg

 

To narysowałem dzisiaj - 5 godzin. Trochę to trwało. Nie potrafię jeszcze ubrania zrobić więc to jest trochę "zastępcze".

 

Zdaję sobie sprawę, że dwa rysunki to bardzo mało ale mimo to proszę o oceny i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Taaaaaa......................

Chyba schowam tablet z powrotem do szafy. Hmmmm...........

No nie ma innego wyjścia.

 

Skoro jego bilansem na dwa lata są ledwie dwa rysunki, to nie lepiej na aukcję internetową ? Przynajmniej trochę grosza wpadnie do kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Art Rage Pro fajny nie znalazłem funkcji "rozmazywania" ołówka a bez tego nie potrafię chyba lepiej podziałać.

...

nie znam tego programu, ale całe szczęście, że nie posiada funkcji rozmazywania, nie rysujemy rozmazując ołówek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ? jeśli wiemy jak rozmazywać nie niszcząc waloru który wypracowaliśmy to czemu nie ? (oczywiście są rodzaje papieru który nie przyjmuje "rozmazywania")... ale najpierw najlepiej będzie jeśli nauczymy się budować bryłę bez "mazianiem palcem" trzeba widzieć jaki materiał jest bardzo gładki i jak już dostrzeżemy że ten jest gładki to przelejmy swoją wizję rozmazując pokruszony węgiel w odpowiedniej formie na kartce

ale to już jest dłuższy temat....

Dynamico - nie zniechęcaj się do postowania tak szybko, na forach trzeba się trochę napracować żeby ludzie cię rozpoznawali, wrzuć jakieś ze 2-3 ćwiczenia z natury i zobaczysz że ktoś się zaraz odezwie

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności