Skocz do zawartości

Wirtualna podwodna wycieczka po prehistorii w "Dream Part Ochaby"


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Virtual Magic & Budgast wraz z AMD zapraszają na podwodną wycieczkę po prehistorii do „Dream Park Ochaby”. Już pod koniec lipca 2011 roku w miejscowości Ochaby na Śląsku otwarte zostanie pierwsze na świecie Prehistoryczne Oceanarium. Do wirtualnego zwiedzania podwodnych głębin w towarzystwie największych gadów w historii zapraszają producenci oraz partnerzy przedsięwzięcia: Dream Park Ochaby, Virtual Magic & Budgast oraz AMD.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1895

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak otworzyłem ten news od razu zacząłem oglądać zdjęcia i nawet nie czytałem treści. Pierwsze co przyszło mi do głowy... kurcze szkoda że pewnie jest to w USA. Nasuwa się powiedzenie "nie oceniaj książki po okładce" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowskie. :]

Pamiętam, jak kiedyś rodzice zabrali mnie, jako chłopca, do takiego Parku Jurajskiego z mechanicznymi dinozaurami. Niezapomniane przeżycie dla małego chłopca. Może ten park zrobi takie same wrażenie na dzisiejszych dzieciakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest 5D ?

 

No te 5D to oczywiscie trochę marketing, takie 3D połączene jeszcze z zapachem i innych bodźcami.

 

Technologia zapewne będzie podobna do tego:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=69671

 

Od wielu osób słyszałem, że poprzedni pomysł naprawdę był świetny i to "5D" jest fajną rzeczą do takich projektów.

 

Dobry czas startu z takim projektem w wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na jednym filmie 5D - taka historia żółwia morskiego... wytrząchało mnie w fotelu, obsikało wodą po kroczu (dobrze że miałem czarne), a 3D było... no... takie sobie...

 

Tak czy inaczej pomysł jest przedni... szkoda tylko, ze takie cudo prawie przy granicy z Czechami... 500 km w jedna mańkę...

 

Tak czy inaczej... jestem fanem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności