Skocz do zawartości

Pierwsza wizualizacja


borob92

Który kolor sypialni wybrać? Obrazek w poście nr 8  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który kolor sypialni wybrać? Obrazek w poście nr 8

    • Zestaw 1
      1
    • Zestaw 2
      2
    • Zestaw 3
      1
    • Zestaw 4
      0
    • Zestaw 5
      0
    • Zestaw 6
      1
    • Zestaw 7
      3
    • Zestaw 8
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja siostra kupuje mieszkanie i dostała już projekty, więc zająłem się wizualizowaniem kolejnych pomieszczeń. Proszę o rady i oceny.

9w.jpg

k2.jpg

Niektóre materiały tymczasowo z vray-materials.

Edytowane przez borob92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co mnie uderzyło po oczach to okna - za duże i kanciaste klamki, i wąskie ramy, poza tym płytki na podłodze są prostokątne i chyba trochę za duże

 

tam na lewo od drzwi balkonowych wisi telewizor? jeśli tak to ekran zupełnie nie wygląda jak ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała ilość świateł, mała różnorodność w materiałach (wszystko wygląda jak matowy plastik) brakuje połysku na niektórych elementach :), poduszki też dziwnie wyglądają. Ale modele są ogólnie ok, i zachęcam do dalszej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporocje!!!

 

Wszystko robione pod wymiar w skali. Używam jednostek metrycznych i zbieram dane z produktów już istniejących wiec ze skala to tylko mógł być problem z oknami o których wspomniał...

co mnie uderzyło po oczach to okna - za duże i kanciaste klamki, i wąskie ramy, poza tym płytki na podłodze są prostokątne i chyba trochę za duże

 

tam na lewo od drzwi balkonowych wisi telewizor? jeśli tak to ekran zupełnie nie wygląda jak ekran

...więc to już jest poprawione. Telewizor też.

mała ilość świateł, mała różnorodność w materiałach (wszystko wygląda jak matowy plastik) brakuje połysku na niektórych elementach :), poduszki też dziwnie wyglądają. Ale modele są ogólnie ok, i zachęcam do dalszej pracy :)

Co do materiałów to już trochę pozmieniałem ale też niektóre tak mają po prostu wyglądać.

Dziękuje wszystkim za rady i proszę o dalsze komentarze. A tu taki mały update bo ostatnio mam mało czasu.

1w.jpg

2w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas jest za ciemno i jednolito, mysle ze to jest glowny powod ze tak to wyglada, no i ta ciemnosc za oknami, tez duzo by zmienilo. Proponuje zrobic oswietlenie jak na tym tutku wraz z ustawieniami i tym jak zrobil widok za oknem, i zobacz co Ci wyjdzie. Moze dodaj jakies halogeny nad zlewem.

 

http://www.evermotion.org/tutorials/show/7900/making-interior-scene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas jest za ciemno i jednolito, mysle ze to jest glowny powod ze tak to wyglada, no i ta ciemnosc za oknami, tez duzo by zmienilo. Proponuje zrobic oswietlenie jak na tym tutku wraz z ustawieniami i tym jak zrobil widok za oknem, i zobacz co Ci wyjdzie. Moze dodaj jakies halogeny nad zlewem.

 

http://www.evermotion.org/tutorials/show/7900/making-interior-scene

 

Oświetlenie i to co za oknem będę robił jak już wszystko wymodeluje w środku. Bo będę robił oświetlenie w dzień i w nocy. Dzięki za tutka skorzystam coś z tego.

 

Sprawa druga zgłaszam się z uprzejmą prośbą o doradzenie kolorystyki sypialni.

kolor.jpg

Tu kilka wersji ale możecie wymyślać swoje.

 

Finalny kolor poda moja siostra, ale chce wiedzieć co wy o tym myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony źle wpływa na człowieka, wybierałbym pomiędzy 1, 2, 7, 8

(Z badań wynika jednoznacznie, że czerwień jest najsilniej stymulującym ludzką psychikę kolorem. Nie należy malować pomieszczeń na czystą czerwień, dużo lepiej sprawdzają się odcienie stonowane, przyciemnione, bądź pastelowe. via wikipedia) ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności