Skocz do zawartości

Plugin RayFire


zuben22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem.Po pierwsze: Szukam wszędzie pluginu RayFire do 3ds.maxa 2012 x64 ale wszędzie jest tylko wersja demo. Po drugie: nawet jak już chce zainstalować te demo to mi nie działa. Nie wiem o co chodzi, jak to zainstalować??

 

Podczas włączenia RayRire w maxie pojawia mi się taki błąd http://zapodaj.net/a56229623432.jpg.html

 

A po wciśnięciu OK taki http://zapodaj.net/0ba23ee55ac9.jpg.html

 

I mam otwarte okno RayFire ale NICZEGO nie mogę zrobić. Pewnie źle zainstalwoany plugin ale jak mam to zrobić? no i czy jest gdzieś pełna wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No proszę o pomoc ;/ nie rozumiem o co tu chodzi, nie idzie tego załadować ;/ w ogóle mi nie czyta tego pluginu, jak go zaisntalować?? Czy potrzebny do niego jest physx? ja nawet nie wiem czy go mam. SKad można pobrać ten psyhx i jak w ogóle instaluje się te pluginy? wiem że trzeba je do tego folderu plugins wypakować ale nic mi nie działa. Zalezy mi na tym RayFire, jest to mój PIERWSZY plugin jaki chce zainstalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trudno wpisac "physix" w google ?

 

tylko po 1) nie wiem czy jest to wymagane a po 2) nie wiem czy nie ściągne przypadkiem starszej wersji. Tak, wiem że to głupio brzmi.

 

 

 

Ściągnąłem demo i nie działa. Vega, zdaj raport proszę. I powiedz dokładnie jak to zainstalowałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Ci nie działa? Zainstalowałem bez problemu. Pobrałem demko ich strony, uruchomiłem plik .exe i samo się zainstalowało. Uruchomiłem max'a i odpaliłem ten RayFire i wszystko działa. Nawet na ich stronie masz tego Physx.

 

Physx plugin v2.4 You can find in 3ds Max 2011 Advantage Pack.

 

PhysX plugin v2.01 You can get HERE.

 

Pobrałeś demo z ich strony czy z jakieś innej? Jak z ich to zainstaluj jeszcze raz. Może instalowałeś przy uruchomionym maxie :) Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie działa. Specjalnie postanowiłęm zainstalować 3ds.maxa9 (by sprawdzić czy mam tak tylko z 2012) i sciagnalem demo tego pluginu pod niego (32 bo nie mam maxa9 64-bitowej) i nie dziala.....PO PROSTU NIE MA TEJ OPCJI! Bo z tego co widziałem jest ona w "geometry/standart promitivers i na ostatnim miejscu pod "star" powinno być.

Edytowane przez zuben22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra działa. Może nie działał w bo miałem wersje Desing. Ale maxa 9 nadal nie działa nie wiem czemu. Zainstalowałem maxa 2012 i plugina pod niego i działa :)

Czasami jednak jak dziele obiekt na wiele części to wyskakuje taki błąd: http://zapodaj.net/710914212f36.jpg.html

Wie ktoś skąd mogę pobrać full? nie chodzi mi tu o płacenie....

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności