Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Octavia II RS i bracia VW


MM3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu miałem przyjemność pracować nad modelami skody i VW. Poniżej efekty tej pracy. Wnętrza proste bez detali, sceny z kolekcji EVERMOTION. Soft: 3dsmax 2012, Vray 2.0.

 

Pozdrawiam

 

octaviaiikombirs003a.jpg

 

octaviaiikombirs004a.jpg

 

octaviaiikombirs005a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jako że na samochodach 3D się nie znam ograniczę się do krytyki samego podobieństwa i renderu. Gdyby nie znaczek Śkody to bym chyba nie zgadł że to ta marka. Bok dużo bardziej przypomina mi Forda Sierrę. Co do VW też mam wątpliwości, ale nic mi to nie przypomina innego.

 

Rendery dosyć sztuczne - za mało jasnych akcentów w refleksach (szczególnie na renderze z boku, gdzie refleksy są prawie tej samej tonacji).

 

Pozdrawiam!

JS

 

EDIT: zerknąłem na zdjęcia oryginału Śkody i muszę przyznać że tak wygląda w realu :) się muszę wycofać z tego co napisałem o podobieństwie.

Edytowane przez bolitic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za uwagi :)

 

bolitic - co do modeli to wszystkie robię na bazie printów i fotek, staram się jak najwierniej odwzorować oryginał, ale wiadomo, że idaału nie uzyskam :)

 

indian - masz rację z tym życiem ;)...rendery są gołe prosto z maxa, sceny mają "fabryczny" setup EVERMOTION i nic w nich nie zmieniam tylko importuję model i ustawiam kamerę. W pospro się raczej nie bawię, ale widzę że warto bo można fajne efekty uzyskać :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryłowo bardzo dobre modele, świadomie prowadzisz siatkę. ale to co gryzło mnie również w innych Twoich wątkach to zbyt małe/ostre szczeliny między elementami karoserii, jakbyś robił za małe chamfery na ich krawędziach. sugeeruje to trochę inną skalę modelu niż jest rzeczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty ;)

 

Berger - spoko, możesz podesłać swoją propozycję, nie musisz pytać o pozwolenie ;)

 

polka dot - masz rację..., z każdym kolejnym modelem obiecuję sobie, że zwiększę chamfera w szczelinach między elementami karoserii i zawsze robię za małe :D Poprawię się na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności