Skocz do zawartości

Mustang gt500 '67


sebos18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

model bardzo ladny renderki tez spoko, szczegolnie podoba mi sie przod z lampami i maska. Ale czy napewno to pierwsze auto? i co rozumiesz przez "zaczynam dopiero moja zabawe z 3d" bo nie mow prosze ze po 2 tyg czy nawet miesiacu zabawy w 3d zrobiles to autko? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no autko pierwsze:) render 2:) bawię się rok ale prac za dużo nie mam:) Moim atutem jest to że bardzo to lubie i siedzę do takiego momentu, aż mi się uda taki model czy render zgodny z moim sumieniem:D mam jeszcze kilka prac ale muszę poprawić bo nie warte według mnie pokazywania..;)

 

zapodam stare renderki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem Fajnie;)

 

Mozna by poprawic:

 

-mapke sidewalla zamiast do slotu diffuse to do bump'a dać

-koła zamiast mirrorować to obrócić o 180 stopni ev materiał skopiować i tam mapke zmirrorować

-model jest pokrzywiony(szyba przod tyl, troche boki) i takie studio(kratownica) bardzo to uwidacznia, lepiej na poczatku używac soft i hard boxów

-mozesz popracować nad materiałami: chrom, tarcze, opony i lakier dopracowac wrzucić nosia lekkiego zeby nie był "na lustro".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja standardowo zapytam, czy mógłbyś podzielić się ustawieniami studia? jakie światła, jak ustawione, itd. czy używasz hdri studio?

Będę wdzięczny za info, wiadomo im więcej info tym lepiej.

Btw. model bardzo wiarygodny, światła faktycznie wyszły super.

Ogólnie odbiór bardzo pozytywny.

 

Pzdr.

illusion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm zrąbać...?:) fakt felgi nie są z nowszego modelu ale nic wiecej... Bo kolorek agresywny? troszkę przesadzasz chyba;) looknij tego nie wygląda na to że nie ma smaku a na nim miedzy innymi się wzorowałem;) Oczywiście dzięki za krytykę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do mustangów to tylko taka legenda że biały mustang lub czarny... Uzasadnione to było z tym że kiedyś ludzie uważali te kolory za ekskluzywne dla samochodów...:) tak samo biały mercedes... realia życiowe pokazują nam że biały był mało spotykany...:)

 

Co do opon to nie wiem co dokładnie nie tak z nimi???:)

 

Założenie całego projektu miało na celu zrobienie agresywnego mustanga o sportowym charakterze... Wydaje mi się że granica "wiejskiego tuningu" jest daleka...:)

 

Ale jak powiedziałeś to kwestia gustu:) O nich się nie dyskutuje:) dziekuje za krytykę:) zrobię wersję oryginalnie klasyczną;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności