Skocz do zawartości

Karta graficzna okolo tysiaca zl


maciek.m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przegladalem watki i probowalem wyciagnac z nich cos konkretnego ale szczeze powiem nie znam sie na sprzecie za dobrze i wole zalozyc nowy watek.

A wiec Mam prozbe do was abyscie podowiedzili mi jaka karte graficzna moge kupic. Chodzi oczywiscie o karte pod grafike 3d. Inne czesci mojego komputera to: AMD 6x2,8ghz, 12gb ram 1333 taktowanie, plyta glowna gigabyte 880GA-UD3h. Pracuje na 3ds max 2010. No i do tego przydala by sie wlasnie jakas karta cena okolo tysiaca zl. Prosze pomozcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ach czyli zasilacz tez do wymiany pewnie ze 550? a jeszcze pytanko do tych 2 kart, ta drozsza ma 2gb a ta tansza 1gb chociaz jak velopl powiedzial lepsza? Jeszcze koelga mi podpowiedzial ze radeony nie obsluguja silnikow jak woda wiatr walace sie budynkiitd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach cuda sorki :P Raczej chodzilo mu o pluginy do maxa tworzace pekania scian np. "ray fire" itd, podobno radeony z silnikiem Havoka nie obsluguja tego typu pluginow, a jesli sie uruchomi to 90% opcji jest niedostepnych. czasami przydaja sie takie bajery. poczytam zaraz w necie i moze bede mial jaeszcze jakies mondre pytanie:P

 

edit.

ok znalazlem taka karte GeForce with CUDA GTX 560Ti Palit 2GB miesci sie w granicach mojich pieniedzy. Moze byc?P

Edytowane przez maciek.m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bedziesz wykorzystywął GPU do renderingu to może cos takiego:

http://twojepc.pl/news24654.html

 

4GB ramu pozwoli na renderowanie całkiem sporych scen..a jak mocy za mało to można dokupic kolejną kartę i kolejną i kolejną....reszta innych kart nie ma na jednym GPU tyle ramu...max to 3Gb w GF 580 ale ten kosztuje tyle co minimum 3 te z 4GB ramu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności