Skocz do zawartości

Eksperymenty z Zbrushem


Pygmy

Rekomendowane odpowiedzi

Co do sculpt to wcięcie na brzuchu jest chyba zbyt głębokie po jego lewej stronie, mięśnie klatki piersiowej mają chyba troszkę zły kształt, klatka piersiowa, tzn żebra są zbyt płaskie, mięsień naramienny ma zły kształt, przyjrzyj się jak to wygląda na refce, póki co to tyle.

 

Możesz mi powiedzieć po ile kupowałeś tę glinę?

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A więc to tak, tego się nie spodziewałem. Cena raczej przystępna nawet jak przeliczyć na zł. Możesz mi gdzieś w necie znaleźć mniej więcej co to ma być za glina, bo sam tak patrzę i nie wiem za bardzo co do czego, a chciałbym sobie coś manualnie bardziej wyrzeźbić, próbowałem w modelinie, ale ta którą kupiłem (nie wiem czy wszystkie takie są) miała dość dziwne właściwości i ciężko się na niej pracowało. Może wynikało to z mojej niewiedzy. Byłbym wdzięczny za wskazanie jaka to ma być mniej więcej glina.

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś kupić najzwyklejszą, najtańszą glinę - taką, którą się wypala w piecu. Możesz sobie taki materiał obrabiać na zrobionej wcześniej armaturze, a później chować spowrotem do wora i robić coś nowego. No chyba, że chcesz wypalać...

Mam jeszcze samoschnącą glinę, ale ta jest dużo droższa, a wciąż zdarza jej się pękać przy wysychaniu - więc przestawiłem się na gips jeśli chcę coś zachować.

Może poszukasz w jakichś ceglarniach gliny, sklepy dla artystów mogą mieć wyższe ceny.

 

guffqa: po porady to Ty sie musisz zgłaszać na forum do tych co naprawdę coś potrafią, ja dopiero zaczynam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności