Skocz do zawartości

Gość d'art

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęść Boże!

 

To moje drugie podejście na waszym forum spowodowane zmianą loginu i pójściem w trochę inną stronę.

 

W tej teczce mam zamiar umieszczać swoje prace z dziedziny Matte Painting'u. Nie będę ukrywał, że to moje pierwsze kroki dlatego też na początek zaczynam od prac czysto w dwóch wymiarach. Po opanowaniu tej części na własnych fotografiach, chciałbym rozpocząć prace, w których będą wykorzystywane obiekty 3D.

 

Będę wdzięczny za wszelkie słowa krytyki oraz wskazówki, które pozwolą spokojnie brnąć w ten temat.

 

 

Straszny dom

Na sam początek zdjęcie, które pewnie znacie z tutoriali:

rdow.jpg

 

Natomiast tutaj moja wersja:

gotowek.jpg

 

 

Chciałbym zaznaczyć, że w znacznej części tutek posłużył mi jako wskazówka do zagadnień, które należy poznać aby rozpocząć pracę nad powyższym projektem.

 

Zapraszam do komentowania.

Edytowane przez d'art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tr3buh: Wielkie dzięki za miłe słowa. Obecnie pracuje nad nowym projektem (oczywiście w tej samej dziedzinie) ale biorąc pod uwagę fakt, że czasu mało, a 5-cio miesięczna córeczka prosi o uwagę sprawia, że wrzutka może się przedłużyć. Nie zmienia to faktu, że jak tylko zakończę pracę to natychmiast ją tutaj dorzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna praca wykonana w wolnej chwili, przedstawiająca niezbyt optymistyczną wizję naszej stolicy. Serdecznie zapraszam do komentowania.widokwkawarszawa.jpg

Warszawa - Pałac Kultury i Nauki

Edytowane przez d'art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lee666 coś w tym jest co piszesz i dzięki za spostrzeżenia. Na tym etapie próbuje różnych metod na uzyskanie różnych rezultatów a docelowo chciałbym "rysować" coś sam nie podpierając się zdjęciami aż w takim stopniu jak teraz. Nie mniej jednak jestem zadowolony z tego co zrobiłem i myślę, że słabo nie wyszło. Wciąż się uczę, poznaje photoshopa i myślę, że jest to dobry kierunek. Często oglądam inne prace i jestem powalony fantazją i pomysłowością wykonania. Aż miło popatrzeć, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

 

@gnacik: dzięki za uznanie. Poniżej link do tutka, który pchnął mnie we własną interpretację:

http://www.photoshoptour.com/work-with-photo/the-haunted-house-photoshop.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobry pomysł malować/rysować samemu, zawsze powinno się podpierać refkami, chyba, że twoje umiejętności przekraczają szerokie zagadnienia wszystkich materiałów, anatomii i zachowania tekstur etc. Więc zdjęć pomocniczych nigdy nie odstawiaj, a ja czekam na efekty pierwszego tutoriala, który wyszedł naprawdę mniamuśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności