Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Zegarek Casio Edifice


p33t-r

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu (naprawdę wielu) godzinach męczenia się z Vrayem i przy okazji problemami z komputerem ukończyłem swój pierwszy projekt (którego WIP opisałem krótko tutaj: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=78241) - mianowicie zegarek Casio Edifice.

 

Wiem, że różni się nieco od oryginału, ale nie w tym rzecz. Rendery trwały niebotycznie długo (od 2 do 7,5 (sic!) godziny), więc raczej nie mam ochoty męczyć się z tym jeszcze dłużej. Projekt uznaję za zakończony i jestem stosunkowo zadowolony z efektów. Jedyne co bym poprawił to materiał metaliczny (mat), ale raczej pozostawię to w takim stanie jak jest.

 

Liczę na konstruktywną krytykę i Wasze opinie - jest to mój pierwszy ukończony projekt, po kilkunastu tygodniach zabawy z 3ds maxem i Vrayem, więc poprawa nadejdzie zapewne przy kolejnych modelach (może jakieś autko? :) )

 

Finałowe renderki:

 

final2post.th.jpg

 

final3post.th.jpg

 

final1post.th.jpg

 

I z mapką HDRI:

 

final4k.th.jpg

 

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po poprawce minimalnie lepszy, choć przyznam że bardzo mi się podoba. Powiem szczerze, że jakbyś mi pokazał zdjęcie na gg czy coś to uwierzyłbym że jest prawdziwy. Gratuluję ukończenia naprawdę ciekawej pracy i czekam na autko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności