Skocz do zawartości

To The Other Plane


groch

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać, zastanawiałem się, czy to się w ogóle nadaje, ale co mi tam. Pod wieczór pomyślałem, żeby w końcu nabazgrolić jakąś "ilustrację" w całości z głowy. Nie liczyłem godzin, jakoś nigdy nie zdarza mi się liczyć (albo nie udaje). Rysowane na Wacom'ie Bamboo Pen A6, oryginał ma 3040 x 4294 px. Ogółem praca wydaje mi się trochę niedopracowana... Cóż, zdam się na Waszą mam nadzieję konstruktywną krytykę.

 

digital6230.jpg

Edytowane przez groch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

cześć. jest oniryczny klimat, fajnie potęgowany zestawieniem kolorów, ale imho przez użycie tego samego cyjany w dziurze i na pierwszym planie wypłukało ilustrację z głębi i skali. mogłeś też bardziej przysiedzieć nad miejscami z których wyrastają kryształy, chociaż w kilku miejscach. ten na który wzrok leci jako pierwszy wygląda na doklejony, chyba przez zbyt mocną kaustykę. te na zboczu pod bohaterem już lepiej siedzą

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć. jest oniryczny klimat, fajnie potęgowany zestawieniem kolorów, ale imho przez użycie tego samego cyjany w dziurze i na pierwszym planie wypłukało ilustrację z głębi i skali. mogłeś też bardziej przysiedzieć nad miejscami z których wyrastają kryształy, chociaż w kilku miejscach. ten na który wzrok leci jako pierwszy wygląda na doklejony, chyba przez zbyt mocną kaustykę. te na zboczu pod bohaterem już lepiej siedzą

 

pozdrawiam

 

Własnie za bardzo nie wiedziałem, jaki kolor nadać tej dziurze, faktycznie wypłukuje całą głębię. Nad kryształami i ogółem nad detalami mogłem jeszcze posiedzieć, fakt, może potem do teczki wstawię, żeby nie robił się z tego WIP. Z tą kaustyką też racja. Hm, sporo do poprawiania, dzięki bardzo, o to mi chodziło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności