Skocz do zawartości

Hmmm,wątpliwość ze sprzętem.


patq2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Od razu mówię że się znam na sprzęcie,więc zielony nie jestem.Chodzi o to że jest problem,i to ch*l*rny.Głównym problemem są dwie karty graficzne,NVIDIA Quadro(jeden z najnowszych modeli)i Ati FireGL(potocznie znana jako Ati firePro)Te karty są głównie przeznaczone do projektowania DDC(Digital Content Creation)i CAD.Ja mam 16 lat,i chciałbym se pograć od czasu do czasu,więc potrzebna mi konkretna rada,więc przechodząc do konkretu,mam na oku takie karty:ati radeon hd 6790 z 2GB do 3, lub 4GB pamięci dedykowanej.A z Geforce'a to NVIDIA Geforce GT,GTX,GTS

555M,560M.

.I tu pytania:

1).Z geforce'a to o co biega z gtx gts gt,która lepsza do gier 50% i do grafiki 50%,bo quadro to jest tak na oko 65% do grafy,a 35% daje z siebie na gry.

2).Czy to prawda że ostatnia karta z rodziny ati radeon np. seria 5,model 5970,jest lepszy od pierwszego z seri 6,6450?Bo 6450 ma 200-240 glops,a ten 5970 ma 4640 glops,więc mówjąc w prost lepsze jest niższa seria 5,a najnowszy model,czy wyższa seria,a pierwszy model?To samo dotyczy Geforce'a.

A jęśli chodzi o procesor to który lepszy:

Core i7 2820QM czy core i7 820,lub 620?Bo mam też na oku model core i7 920XM

 

Cena nie ma znaczenia,więc maży mi się taka konfiguracja:

Core i7 920XM 8mg cache,32gb ram ddr 3,jakaś dobra karta z 3gb pamięci dedykowanej,powtóże że to ma być lap top,bo podobny jest,a i jeszcze nie na temat leasingowy to jest używany czy nie?A tu jest coś w stulu co chciał bym mieć,tyle że to jest ,,mobilna stacja robocza''bo z dala trzymać rzeczy łatwopalne :)

http://www.kuzniewski.pl/p5970,s.html

Sory za bałagan w pisowni,i błędy ale się śpieszyłem oczekując na szybką odpowiedź.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności