Skocz do zawartości

[Scena 3d] Ukryte wejście


TIMOTI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jezu chryste.....interia sux......

ale koncept calkiem niezly.....jezeli ci sie to uda to niezle......zycze powodzenia......i mylse zeby poprostu juz dawac to co sie zrobilo a nie screeny....bo nic niewnosisz..... :/ daj jakis poczatek.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech to rozpocznie poczatek.

Ale sam, nie wiem po co to dawalem jeszcze

Bo w sumie wszystko do poprawki a to tak na szybko zrobione.

Tylko mam problem bo mi sie wszystkie obiekty robia cale zielone po pierwszym renderze w brazilu co zrobic ? zeby tego nie bylo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem :)

jak pisałem wyżej wszystko zostanie zmienione bo to wejście też powinno mniejsze te tam ściany miec ale to pozmieniam.

a kamienie nom ;) ale się i doczekają że nie będą się przenikać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly pomysl, narazie niema za duzo do oceniania, przeciez to dopiero początek, tylko wydaje mi sie ze te wejscie powinno byc zniszczne przez ,,czas\'\' narazie jest zaidealne, moze bedziesz chcial to zrobic textura, wiec niczego sie nieczepiam. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim projekcie zaczynałem od kilku prymitywnych figur, widzę że ty też tak zaczynasz. ale w miare czasu projekt się rozwijał i przestało to być aż tak widać. Jednak te przenikające figurki rażą :) wiem że bendą poprawione. Życze dużżżooooo powodzenia. :) i czekam na kolejne rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Na kanapie siedzi leń.. słyszałeś taki wierszyk??

Poszukaj trochę na forum a dowiesz się wszystkiego!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie działa żadne sposób w podpisie bo html i BB code jest wyłączone....

 

A wracając do tematu to bardzo bardzo małe udpadet :)

Ja zawsze zbyt często daje ale taką mam nature i tego nie zmienię :)

Ps czym mógłbym stworzyć takie wzorki jak są na tych \"blokach\" nad kolumnami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglbys? dziwne pytanie...... rob co chcesz to twoja praca...... , a render cholernie ceiemny, zroob cos z tym........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne update bardzo male :)

Te pnacza jescze poprawie bo rzeczywiscie sa kanciaste w niektorych miejscach i jeszcze zbyt mocno odstaja.

Tylko juz mysle powoli o teksturkach i mam nawet pomysla ze zrobie to w formie zdjecia takie poniszczone czarno-białe co myślicicie o tym?będzie dobrze wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siateczki fajne. mulczas lubić siateczki :)

znowu sie czepie tych pnącz :) te \"gałęzie\" nie powinny chyba konczyc sie tak \"gwaltownie\". lepiej by bylo gdyby stawaly sie one coraz ciensze, az do \"zera\" - konca. chyba ze planujesz te koncowki jeszcze rozbudowac. na razie niewiele sie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nadal nie mam zdania na temat pracy. Według mnie to taki efekt można stworzyć w ciągu 1 - 2 godziny. boxy i spline + loft przynajmniej tak mi się wydaje. Ale może tekstury to nadrobią, a może model się jeszcze rozwinie poczekamy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom bym dużo do tego wepchnol ale nie potrafie jeszcze tyle np pomnik takiego stworka ze skrzydlami [nazwa mi uciekla na g chyba] i wiele wiele wiecej...

Chociaz z drugiej strony nie liczy sie czy proste czy zlozone tylko koncowu efekt, a jak wiadomo jest wile prac które są banalne do wykonania a ich wygląd jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-ps.jpg całkiem całkiem, ale jeszcze czegoś brakuje.

Moim zdaniem tych gałęzi powinno być więcej, pamiętaj, że na zdjęciu malutkie gałęzie oplątują grube konary. Ten stworek na g to gargulec chyba ale one są na końcach rynien :)

Tak w ogóle to może być praca posywa się w dobrym kierunku

 

pozdr,

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze.

Gałezi będzie jeszcze więcej tylko narazie tak chciałem zobaczyć jak będzie z tym efektem...

Co do mroczności to właśnie coś chce w takim stylu zrobić tylko wtedy lepiej by czrnobiały obrazek był nie? [coś jak w Blair witch Project może..]

Tylko hmmm jakieś narzędzia zbrodni będe musiął dodać więcej krzyży zniszczenia jakieś kawałki czegoś [jeszce nie wiem czego] i wtedy już chyba będzie klimat?

A z góry mówie że w tej pracy mi nie chodzi i trudność w wykonaniu tylko efekcjie bo nieraz proste wykonania biją na głowe te złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prace sie posuwają, obserwuje ten wątek od samego początku, i coś idzie do przodu. Jednak radziłbym wykonać model który będzie fajnie wyglądał, a następnie efektami się zająć. Na twoim miejscu dał bym tekstury i jasność swiatła tak jakby było w nocy :). Mam pytanie, czy bendziesz się dokladnie stosował do rysunku który zamieściłes na samym początku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności