Skocz do zawartości

Łączenie Elementów ze sabą


BajteL

Rekomendowane odpowiedzi

Robie pewna odznake i chce polonczyc ze sobą pewne elementy a potem sie obracalo dlatego musze polączyc. Łącze je za pomocą opcją Aling mam wersie 3d max r3 i te owe elementy nie łączom sie i nie wiem co jest grane może mi ktoś pomuc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heheh zrobilem sobie 4 boksy do tego na kazdy dalem napis i chce teraz wszystko polonczyc bawie sie w tym programie od 1.5 miesionca znaczy loncznie bo mialem przerwy :P wiendz nie wiem chodzi i o zlonczenia kazdego elementa ze saba elementy sie ze soba stykaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy o to chodzi ale

1.zaznacz boxa z zakladki Modify wybierz z menu edit mesh

2.wyswietli sie pod spoedem menu z zakladkami ,znajdz edit geometry i nacisnij Attach (zaswieci sie )teraz po kolei klikaj na pozostale boxy .

3.Teraz boxy sa jednym obiektem i mozesz je zlaczyc w calosc tak by nie bylo widac przerw miedzy nimi i ostrych krawedzi .

4.z tego samego menu tylko zakladki selection naciskasz na trzy czerwone kropeczki (vertexy) teraz polacz boxy za pomoca tych vertexow

5.dwa vertexy mozna ze soba polaczyc za pomoca opcji weld selected musz idealnie do siebie przylegac.

6.wlasciwie po co ja to pisze co maxowego helpa ci zjadlo czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to przez te 28 osób (powtarzam osób) łącznie (powtarzam łącznie) Stary język POLSKI to chyba dla ciebie jakaś enigma jest. Takiego stylu jeszcze nie spotkałem. Może ludzie zwyczajnie cię olali, tak jak ty ich olałeś swoją ortografią.

A zmierzając do celu, nie musisz łączyć obiektów, żeby je razem animować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BajteL, Twój post usunąłem.. forum, to nie miejsce dyskusji na takim poziomie.

 

Co do Twojej pisowni. Oczekujesz pomocy od osób, które udzielają się na forum i pomagają innym nic nie oczekując w zamian. Wypadałoby okazać odrobinę dobrej woli i pokazać, że zależy Ci na tej pomocy i jesteś za nią wdzięczny.

Czy tak trudno przepuścić treść post\'a chociażby przez Word\'a?

O wiele łatwiej by się to czytało.

 

[Wyedytowany dnia 5-7-2004 > VGT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności