Skocz do zawartości

Maya na linux poszukuję


wertjacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jako że moim głównym systemem jest linux poprobowałbym pracy na mayi i potestowal jak sie sprawuje na tym osie.Wiem ze maya2008 jest dosc popularna na linuxach ale jakos nie moge znalesc tego programu by zainstalowac i potestowac.Dlatego pytanie mam do uzytkownikow Mayi,czy zna ktos linka do tego programu?gdzie ewentualnie to znajdę?,nie upieram sie co do pakietu na konkretną dystrybucje,jakos sobie poradzę z instalacją.Czytalem że jak sie ma licencje to na stronie Mai to "podobno" sie znajdzie,ale nie wierze ze nie mozna tego przetestowac ot tak dla sprawdzenia mozliwosci programu.

 

Pozdro

 

Ps.tak wiem o blenderze,xsi czy houdinim..... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zdobyć triala to mniejszy kłopot... potem trzeba to jeszcze "TYLKO" zainstalować, co nie jest tak proste jak na windzie czy macu O.o

Ja osobiscie jestem noobem linucha i orientujes sie na poziomie tutoriali z neta odnosnie terminala ktore prawie nigdy nie dzialaja bo na linuchu ZAWSZE, ZAWSZE cos jest nie tak... Wybaczcie ale zainstalujcie sobie maye na ubuntu... przynajmniej dzien z zycia wyjety na przekonwerterowanie .rpm na .deb... ktory potem i tak sie nie zainstaluje bo nie nie zostalo spelnione n zaleznosci...

Lubie linucha, ale... to nie dla mnie O.o Chyba ze ktos sie lubi bawic kilka dni nad jedna rzecza ktora nie wiadomo dlaczego sie spierniczy...

A na macu chyba kazdy wie jak maya "szybko" dziala :D Wiec windows to chyba najlepsza[albo/i najprostrza] opcja wedlug mnie ? :|

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności