Skocz do zawartości

Pytanie: Kursy 3dsmaxa na dvd/do sciagniecia po polsku - podstawy


Chico

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Znacie moze jakies kursy podstaw 3dsmaxa ? Koniecznie z lektorem polskim.

I naprawde banalne, od tego co to jest editable poly i unwrap, przez wstep do animacji i prosty render w mentalu

Oczywiscie z platnoscia nie ma problemu, nie musi to byc material free.

 

Znalazlem cos na Mepi.pl - ale jakas konkurencja by sie przydala. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Widze umiejetnosc czytania ze zrozumieniem w narodze zanika...

Gdyby mi wystarczyl angielski nie byloby najmniejszego problemu ze znalezieniem czegokolwiek, tak samo gdybym znalazl cos dobrego w serwisach ktore pokazales tez by nie bylo problemu. dizzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater
Znacie moze jakies kursy podstaw 3dsmaxa ? Koniecznie z lektorem polskim...

Widze umiejetnosc czytania ze zrozumieniem w narodze zanika...

 

Wybacz, nie doczytałem.

Sorry że chciałem pomóc.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ czasem prowadzę kursy, to mogę ci powiedzieć że naprawdę solidny przekaz wiedzy wymaga wiele czasu i nie ma tak łatwo. Większość kursów pomija masę istotnych rzeczy co się potem mocno odbija na pracy. Prawda jest taka, że samo wprowadzenie po którym będziesz umiał co najwyżej stawiać boxy może zająć ponad 3 godź gadania praktycznie bez przerwy.

Według mnie masz dwa dosyć solidne rozwiązania:

1) po prostu http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT i np. pomoc Helpa z 3ds maxa (jest naprawdę prosto napisany - z translatorem nie trzeba znać języka żeby go zrozumieć)

2) porządny kurs (trzeba uważać bo większość kursów to lipa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprecyzuje, nie dla mnie ten kurs. elementerna wiedze chce przekazac swojej kobiecie, jednak pytania typu gdzie jest przycisk ten i ten, podnosza mi cisnienie tak ze w pracy sam sie skupic nie moge, a takie kursy wideo dla kompletnie zielonych duzo pomoga, w trudniejszych zagadnieniach bedzie mnie miec. dlugi taki tutorial omawiajacy interfejs, tlumaczcy ogolne zasady i pokazujacy podstawy modelingu mapingu moze animacji i renderowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprecyzuje, nie dla mnie ten kurs. elementerna wiedze chce przekazac swojej kobiecie, jednak pytania typu gdzie jest przycisk ten i ten, podnosza mi cisnienie tak ze w pracy sam sie skupic nie moge, a takie kursy wideo dla kompletnie zielonych duzo pomoga, w trudniejszych zagadnieniach bedzie mnie miec. dlugi taki tutorial omawiajacy interfejs, tlumaczcy ogolne zasady i pokazujacy podstawy modelingu mapingu moze animacji i renderowania.

Jeśli tłumacz angielskiego naprawdę odpada to ja bym ci jednak radził samemu przeprowadzić ten kurs. Zawsze możesz go nagrać i wtedy twoja kobieta będzie mogła do niego wracać i nie będziesz musiał tyle cierpieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności