Skocz do zawartości

Tutorial w 3dsmax6?


Tomky

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nie mam pliku 3dsmax_t.chm. .W związku z tym nie mogę utworzyć tutoriala w maxie.Nie wiem czy go nie było na płytce czy się nie zainstalował bo pliki tutoriala są ale tego bliku brak.Do charakter studio tutoriale są i śmigają.Co robić?

2.Jak zoptymalizować pracę maxa rendering tego tutoriala ze szklanka i kostkami lodu na blacie robi mi ze 4 minuty am mam p4 3,2 i 1gb ramu ati 9800xt wydaje mi sie ze to zbyt długo?Jak Myślicie?

 

 

[Wyedytowany dnia 6-7-2004 > Tomky]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spox byłem na stronie discrteeta ale aby sciagnac ten plik musze sciagnac caly trial moze jednak ktos moglby mi podeslac ten maly plik?

Ja zrobić tą wirtualną pamięć?

 

[Wyedytowany dnia 6-7-2004 > Tomky]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne to ponad 60Mb dlatego pytam czy ktos nie ma tego tylko pliku bo byłoby znacznie szybciej..no nie ale dzieki za link.Jak zrobić ten wirtualną pamięć na dysku?

 

[Wyedytowany dnia 7-7-2004 > Tomky]

 

[Wyedytowany dnia 7-7-2004 > Tomky]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe i co ma dac ta wirtualna pamiec 1gb to wystarczy ci na bardzo duze sceny bez uzycia wirtualnej pamieci wiec sie tym nie zajmuj, bo i tak nic nie poprawisz. a napewno nie przyspieszy to czasow renderingu sklanki z kostkami lodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakbyś chciał spróbować:

Mój komputer->Właściwości->zakładka Zaawansowane->w polu \"Wydajność\"->Ustawienia->Zaawansowane->w polu \"pamięć wirtualna\"->Zmień - i ustawiasz rozmiar (jak masz kilka partycji to ustaw na tej bez systemu, a najlepiej na innym dysku (fizycznym) niż system).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakladac wirtualna pamiec z dokladnoscia do jednego bajta i ustawiac minimalna ilosc pamieci wirtualnej na danym dysku taka sama jak maksymalna, wtedy system lepiej sobie radzi z taka pamiecia gdyz nie przetwarza dodatkowych informacji z tym zwiazanych.Np:

 

rozmiar poczatkowy 2024 Mb

rozmiar koncowy 2024 Mb

 

oczywiscie dostosowywujac ta ilosc do ilosci wolnego miejsca na danym dysku.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności