Skocz do zawartości

Wiz: LRoom


Vehr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Jest to moja pierwsza praca którą wrzucam do Galerii 3d. Pewnie wcześniej nie miałem odwagi lub prace nie zasługiwały aby je pokazywać szerszej publiczność. Praca jest tylko do portfolio. Niestety nie wystrzygłem się błędów:)

 

 

Mile widziane C&C

Pozdrawiam Tomek

 

3ds max, vray, photohop

roślinki- XFrog

 

l4.jpg

l3.jpg

l2.jpg

l1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dywan jest nap[rawdę świetny, generalnie jest to praca z pomieszanym poziomiem ponieważ np super dopracowane elementy jak wyżej wspomniany dywan, shader podłogi, fotela i np ścian stykają się z średnim wazonem, brzdkim kadrowaniem w głównym, pierwszy obrazku, brzydkim materiałem sofy, no i właśnie, sofa, dlaczego głównym elementem pracy jest jej nieciekawy tył?

 

P.S. Chociaż w poście zapal światła na suficie skoro oświetlają ściany:)

 

generalnie ładnie, ale detale niszczą odbiór, i głównie samo kadrowanie, zasłoniłes większość pracy nieciekawą sofą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak.

1.dzbanek i kwiat

2.textura kartek chyba nie w tą stronę

3.Imitacja listwy przypodłogowej na 3 ujęciu między drzwiami a obrazem dobrze to widać (listwa wyglada jak textura na ścianie, ja bym zrobił model bo napewno realistyczniej by wygladało przy takim ujęciu.).

 

Samo wnetrze mi sie podoba pewnie dlatego, że jestem jeszcze noobem jeśli chodzi o interiory, dywan bardzo ładny mniemam, że to hair and fur. Nie podoba mi się jak schodzi się ściana z sufitem mógłbyś tam dać jasną listwe bo teraz nienaturalnie to wyglada, popracuj nad tym a bedzię fajnie. Powodzenia przy następnym projekcie.

 

ps. coś się dziwnie odbija po prawej na sofie jeśli to ma byc skóra czy coś podobnego to nie powinno się chyba tak odbijać

Za oknem przeszkadza te małe drzewko mógłbyś posadzić tam jakięś kwiaty lepiej by to chyba wygladało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności