Skocz do zawartości

Tutorial o V-Ray od Gnomon


gnacik

Rekomendowane odpowiedzi

Daleko mi do doskonałości, a już mam czasem dość zawracania różnym ludziom 4liter swoimi głupimi, lamerskimi problemami. V-Raya jeszcze za bardzo nie rozumiem, ale powoli małymi kroczkami. I teraz pytanie: czy opłaca się na początkującym stadium znajomości kupić ten kurs czy lepiej odłożyć to jak będzie bardziej czaił bazę ? ;-)

 

http://www.thegnomonworkshop.com/store/product/31/

 

...a może macie do polecenia coś innego, może nawet po Polsku ? ;-) Bo w tym powyższym właśnie język będzie największą barierą, no chyba, żeby chociaż dodawali napisy, wtedy o niebo lepiej, ale o to raczej się nie łudzę.

 

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Kiedyś znałem kolesia który usilnie i z premedytacją tłumaczył angielski język branżowy na polski. Skutek był taki że nikt się z nim nie umiał dogadać. Tak więc w grafice 3d angielski to podstawa.

 

Ale wracając do meritum. Tutek który zaproponowałeś w mojej opinii nie jest wart swojej ceny. Zwłaszcza w czasach gdy w internecie roi się od przyzwoitych, darmowych tutoriali. Jeśli na siłę chcesz coś kupować to polecam ArchViz tutorial z Evermotion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vizpeople: Ja angielski znam, w sumie kiedyś na psd.tutsplus.com miałem porządna przecierkę. Po prostu wolę ojczysty język, zawsze to szybciej, nie trzeba się czasami zatrzymywać i sięgać po słownik. O ile nie mamy do czynienia z videotutorialami. Co do tych darmowych czających się po naszym forum to oczywiście z nich korzystam, nie muszę mieć koniecznie czegoś za co trzeba zapłacić :-) No ale uważam, że w takich profesjonalnych tutorialach jest trochę lepiej wytłumaczone.

 

@Loki: I tak chyba zrobię, zainwestuję w książkę, przerobię i wtedy zobaczymy czego mi jeszcze będzie potrzeba. Kurde, tylko drogo trochę, ale cóż... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności