Skocz do zawartości

[Architektura/viz] Dom jednorodzinny+mieszkaniówka


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się pochwalić vizkami, jakie ostatnio wyprodukowałem w pracy:). Właściwie wizualizacje służą nam jedynie jako forma komunikacji z klientem na etapie projektowania, dlatego raczej nie były one robione z nastawieniem na 'high-endowe'. Jednak drogą ewolucji wychodzą one coraz lepiej (przynajmniej tak mi się wydaje;) ) więc czas je tu pokazać, nawet kontrolnie. Wszelkie komentarze i porady mile widziane.

 

pracownia: Innebo

projekty 2011, na terenie Warszawy

w moim zakresie zarówno wizualizacje jak i projektowanie z resztą zespołu

 

Mieszkaniówka - Warszawa, Ochota

viz201.jpg

viz202.jpg

 

Dom jednorodzinny - Warszawa, Wilanów

viz101.jpg

viz102.jpg

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, no .. przy tego typu zleceniach głównie chodzi o sam efekt.. Wchodzenie jakiekolwiek detale jest wręcz zbędne.. właściwie mogą tylko niepotrzebnie odwracać uwagę klienta :) ..Wiec efekt jest! Szczególnie na dwóch pierwszych ujęciach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czasy - to zależy:). Nie pamiętam dokładnie ale po jakichś 2h wyglądało już całkiem dobrze, zazwyczaj po prostu zostawiałem na noc więc było mi wszystko jedno jak długo będzie się to renderowało.

Jeśli chodzi o sprzęt - podpinałem wszystko co mieliśmy w pracowni (i akurat nie było używane), nie chce mi się teraz sprawdzać jakie dokładnie są tam bebechy ale tak w skrócie to i3+i5+Quad+czasami mój laptopowy i7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności