Skocz do zawartości

Droga do 3D Maxa.


Gucio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio rozmyślałem, czy można zacząć uczyć się 3d maxa bez poprzedniego kontaktu z programami do tworzenia grafiki 2D typu : Photoshop/Corel. Znajomy mi powiedział, że można zacząć uczyć się 3D maxa tylko po przejściu pewnej 'drogi' którą są programy 2d.

Oczywiście styczność z tymi programami miałem (najwięcej z photoshopem), ale żeby mieć umiejętności rozwinięte na poziomie profesjonalnym w tych programach, to takich nie mam.

 

 

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... Znajomy mi powiedział, że można zacząć uczyć się 3D maxa tylko po przejściu pewnej 'drogi' którą są programy 2d

 

LOL usmialem sie, wiekszej bzdury nie slyszalem.... to tak jakby ci ktos powiedzial zeby nauczyc sie jezdzic samochodem musisz najpierw nauczyc sie jezdzic na rowerze:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL usmialem sie, wiekszej bzdury nie slyszalem.... to tak jakby ci ktos powiedzial zeby nauczyc sie jezdzic samochodem musisz najpierw nauczyc sie jezdzic na rowerze:]

 

Taka też była moja logika, dlatego założyłem temat, bo coś wydawało mi się nie wporządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm myślałem że chodzi o 4D

Tą drogą możemy pójść dalej do 5 wymiaru :) i jeszcze nam zostaje 5

Nie wiem do czego jest potrzebna znajomość Corela a Illustratora już nie.

Zgadzam się, że znajomość interfejsów tych programów i tworzenia w nich nie jest konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności