Skocz do zawartości

architektura wnętrz - Fabrice Bejjani


Gość eko131

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eko131

Witam. Jest to moja pierwsza praca na forum więc proszę o wyrozumiałość :) Maksa uczę się od 8-9 miesięcy. Nadszedł jednak moment pokazania czegoś narażając się jednocześnie na ogień krytyki (na która oczywiście liczę). Jestem świadomy wielu niedociągnięć. Wizki powstały na podstawie paryskiego projekty Fabrice Bejjani. Robiłem je na podstawie kilku zdjęć. Większość tego co widać zostało wymodelowane przeze mnie, materiały natomiast robione z tekstur z cgtextures. Soft to 3ds max 2011, vray 1,5 sp5 oraz PS CS3. CZekam na "ciosy" i pozdrawiam wszystkich serdecznie.8-kopia.jpg

7-kopia.jpg

6-kopia.jpg5-kopia.jpg2-kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest dobrze, mogło by być lepiej;) Moim głównym zarzutem jest niedoświetlenie renderów - powinno być tak ze 2/3 EV jasniej, biele zdecydowanie lepiej wyglądaja na granicy przepalenia, niż jako takie brudne szarości. Zróżnicowałbym również kolorystykę światła. Wiem że masz oświetlenie dzienne, ale fajnie by wyglądały zapalone lampy dekoracyjne, jako kontra kolorystyczna.

Po tych poprawkach mało kto zwróciłby uwagę na drobne babole jak na przykład słaby sampling odbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki czas nauki to praca jest extra. Zgadzam się z tym że nie doświetlona i to wg mnie jest największy problem. Abberacja przegięta, ma być bardziej wyczuwalna niż widoczna. Ale modele super texturki też fajne. Gratuluje . No i gratuluje dobrego gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności