Skocz do zawartości

Konfigurator 3D


Gość numnah

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiliśmy (prawie w 100% gotowy) konfigurator pościeli flash + 3D. Pracy było mnóstwo, następnym razem trochę inną strategię przyjmiemy i może efekty będzie lepszy. Długo się wczytuje, błędy wciąż są, ale mimo wszystko jestem zadowolona z rezultatu (klient też):

 

http://alaias.pl/konfigurator/mis/index.html

 

Słów krytyki nie przyjmuję, bo za dużo się nad tym narobiłam :P

 

(zmieniłam link z swf na html, żebyście nie narzekali ;) )

Edytowane przez numnah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no tak, rendery 3D a potem składane we flashu

Kłopot był z tym że zadasznia rzucają różne cienie i trzeba było pokombinować. Oraz zrobiliśmy, żeby pozostał efekt światła odbitego (czasem mało widoczny a czasem za bardzo ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba cały projekt. Widać ilość pracy włożonej w renderowanie i komponowanie warstw. Graficznie wszystko jest w porządku. Jedyny zarzut jaki mi w tym momencie przychodzi na myśl to to, że zbyt powoli się ładują podglądy poszczególnych elementów na moim nieco słabszym łączu. Gdybym była potencjalnym klientem mogłabym zrezygnować myśląc, że coś kliknęłam nie tak i nic się nie dzieje. Przydałby się na mój gust jakiś mały pasek postępu albo preloader z prostą animacją, pokazujący, że coś się ciągle dzieje i działa.

 

[edit]

Przepraszam, nie zauważyłam "balonika misia" wypełniającego się do 100% - trochę mało się rzuca w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie, ale bolitic napisał o jakiś linkach na dole. To u mnie ich w ogóle nie widać. Faktycznie zamieść to w jakimś html'u żeby dobrze się wszystkim dopasowało do okna.

 

Mnie jedynie rażą niedokładne obrysowania niektórych elementów - te hovery po najechaniu.

 

Wiem, że czasami przy takich prezentach robi się jeszcze tak, że na wejściu te elementy, które można wybrać lekko się świecą chwilę, tak, aby user wiedział, że to nie tylko zdjęcie i pewne elementy są klikalne. Na pewno da się to jakoś rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności