Jump to content
dlugas

[email protected] - video contest - konkurs na film promocyjny !

Recommended Posts

Poszukujemy utalentowanych ludzi, ktorzy zechcieliby uzyczyc swojego talentu do stworzenia filmu promujacego (w technologii 3D badz innej) grupe przetwarzania rozproszonego [email protected].

[email protected] jest jedna z najwiekszych grup internautow uzyczajacych mocy swojego komputera dla potrzeb naukowych. W tej chwili zajmujemy 8 tudziez 9 miejsce jesli chodzi o przetwarzanie rozproszone na swiecie.

 

Ile godzin dziennie Twoj komputer stoi bezczynnie marnotrawiac energie ? Rownie dobrze moglby w tym czasie renderowac animacje badz tez, przeliczac skomplikowane naukowe zadania, czyz nie ?. Z BOINC mozesz udostepniac moc obliczeniowa swojego komputer (CPU/GPU) dla potrzeb nauki badz tez wspierac innych uzytkownikow w dlugotrwalym procesie renderingu.

 

[email protected] poszukuje osob, ktore zechcialyby udostepniac moc swojego komputera. Niestety naklonic ludzi do charytatywnej pomocy nie jest latwo. Dzisiaj najlepszym srodkiem przekazu jest obraz. To za jego pomoca (na przyklad: krotki film animowany) mozna by naklonic spora grupe ludzi do uzyczania mocy swojego komputera do obliczania skomplikowanych rozkladow bialek w przypadku badan nad rakiem czy tez symulacji pol magnetycznych w przypadku symulacji fizycznych.

 

Panowie i Panie, deweloperzy 3D, mistrzowie postprodukcji, przyszli rezyserowie ! Cel jest szczytny ! Zbierzmy sie w grupe i zrobmy film, ktory pozwoli grupie [email protected] zrzeszyc wieksza liczbe osob chcacych wspierac moca komputerowa badania naukowe !

 

 

Wszystkich chetnych prosze o wpisy na forum pod tym postem lub na forum [email protected]

 

 

pozdro

 

Dlugas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Chrupek3D

Podłączam się do projektu "Globalne ocieplenie".

Sygnał z mojego komputera, będzie docierał do mało znanej, aczkolwiek zacnej chińskiej miejscowości i za pomocą specjalnego generatora rozgrzewał żarówkę, która to z kolei, będzie ogrzewać przeciętne i rowie zacne chińskie dziecię.

Jest mały kłopot, gdyż wysyłając jedynki i zera, jednocześnie ogrzewamy i schładzamy niewinne truchło. Należy zatem przed wysłaniem sygnału, załączyć Maxwell Render, który to produkuje wysoce zasobne jedynki. W ten sposób zapewnimy uśmiech na twarzy każdego przeciętnego i jakże zacnego chińskiego maluszka.

I ty możesz zostać świętym mikołajem.

 

Polecam.

Rzanet Chrupek Kaleta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ile godzin dziennie Twoj komputer stoi bezczynnie marnotrawiac energie ?

 

wiem ze zabrzmie jak troll... ale chcialem zauwazyc ze komputer ma taki fajny przycisk "power" ktory jak sie nacisnie to maszyna sie wylancza i nie marnuje energii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOINC'a chyba wszyscy kojarzą (ale tego pierwszego). Taki projekt naukowy.

Fajnie jakby powstał fork specjalnie dla grafików do renderowania w chmurze. Wykorzystuje podłączone komputery do przyspieszenia np. renderingu. Zdaje się, że był taki projekt w chmurze do Blendera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy