Skocz do zawartości

sceny 3d: nowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 2 super. Ciekawi mnie jak to zrobiles. 3 za to juz przeprszam , ale mi mo poziomu to oklepan, poprostu to juz bylo. Jakbym nie widzial poprzednich prac to super, 4 ladna :D ale kojarzy mi sie z wygaszaczem do Windowsa.

 

Ogolnie :D qrde jestes pro tylko troche za bardzo maszynowo momentami ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za koment,

ja nie uzywam cyfr aby ocenic cos ale tez nie przyszkadza mi jesli ktos inny to robi bo to rozumie :)

Bardzo mie ciekawia te rzeczy co piszesz bo ja jak robie to co robie to tak na prawde nie mam celu, poprostu lubie to robic i spedzac czas mojego zyciu na tym :),

w kazdym badz razie jak robie cos w danym momencie to mam inne rzeczy i uczucia w glowie to kazde dzielo wyglada mi sie inne,

i napewno uzywam podobne narzedzia czasami do wykonania ale mysle ze w jakims sensie kazdy to robi.

I nie wiem czy pracuje maszynowo (jesli to tak to jestem suralista) ale napewno szybo... ale ja ogolnie tak zyje.

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu motyw przeplatanych postaci u Ciebie dosc mocno sie powtarza. NIe mowie ze to zle :D. W sumie moglaby to byc zaskakujaca kolekcja, ale jak sie je ogloda w roznych odcinkach czasu to juz nie jest takie zaskakujace. Imo w porownaniu do Banks talk to wrociles :) z poziomem wykonania.

Tak wiec 1 i 2 dla mnie 5 bo zaskakujace 3 na 4 :).

Poziom wykonania 5 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności