Skocz do zawartości

Szybki transfer projektu z AutoCAD'a do 3ds Max


adek

Rekomendowane odpowiedzi

W Autodesk Labs została udostępniona pierwsza wersja testowa (działająca do marca 2012) dodatku AutoCAD Quick Send to 3ds max umożliwiającego szybki i bezproblemowy transfer projektu z AutoCAD'a do 3ds max. Chodzi przede wszystkim o zwiększenie produktywności. Taki import w tej chwili jest możliwy, ale wymaga wykonania wielu kroków, które zajmują pewien czas. Zadaniem dodatku jest w pewnym sensie automatyzacja tego procesu.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2106

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hm no fajnie jednak nie widzę jakiejś ogromnej potrzeby stosować a już tym bardziej płacić za taka aplikację. Importowanie DWGów działa według mnie lepiej niż importowanie ze sketch-upa. Chociaż z tego co wiem, jestem odosobnionym przypadkiem, jednak ze sketchupem miałem kilka problemów, z AutoCADem prawie żadnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacić z to nie potrzeba. Jest za darmo. Nie jest powiedziane, że za jakiś czas będzie.

 

Z tego co czytałem to coś więcej niż importer, pozwala tworzyć jakieś własne presety i skraca całą drogę.

 

Najlepiej niech to ktoś sprawdzi w działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widac ze nie mieliscie do czynienia z duzymi plikami z autocada, bardziej skomplikowany mesh zimportowany z autocada to czysty koszmar w siatce, jesli ta aplikacja pozwpoli zaimportowac taki plik z czystym meshem, to bedzie to bardzo dobra rzecz i kupa zaoszczedzonych godzin na czyszczenie siatek z autocada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie ze to było od zawsze - file link manager - świetnie to z dwg współpracuje od lat , zawsze czysto i bez problemowo -szybki update geometrii. Co do innych formatów to często gęsto to koszmar jakiś, na tym polu mogliby zadziałać bardziej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti - ja mam teraz na warsztacie projekt, gdzie dewugi maja po 130 mega i 250 warst opisanych po hiszpansku. ja nie neguje tego narzedzia - uwazam, ze jest swietne, tylko troche nie przemyslany jeszcze interfejs bo mozna zrobic to prosciej - w zasadzie to poprostu brakuje zapamietywania presetow bo koles za kazdym razem robi ta sama klikologie - zamiast zapisac profil i kliknac 'update'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności