Skocz do zawartości

Wiz:Salonik


c4rl0s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wizka wyglada bardzo fajnie, ale jak dla mnie jest za ciemno i wszystko jest zielone. Rzuc sobie okiem na histogram w photoshopie, pomijajac highlighty to wiekszosc informacji jest w dolnej polowie, tak samo widac ze kolor zielony dominuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki mirach w sumie powiem tak u mnie na monitorze jest okej i co do jasności i pod względem proporcjij kolorów z założenie miało to być zwykłe standardowe zdjęcie tzn brałem referencje z 15 letniej fotografii pokoju w moim starym mieszkaniu i starałem się odwzorować nastrój temperature i kolorystyke samej fotki nie miało to jednak być nowoczesne ujecie w czystej formie jaskarawosci i dominującej bieli do czego jesteśmy obecnymi trendami przyzwyczajeni miało być ciepło i przyjemnie, takie "senne marzenie pierwszej połowy lat 90" :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie rozchodzi się światło słoneczne zwłaszcza na roślinach i fotelach. Ogólnie bardzo spoko. Rażą mnie natomiast zielone lody które bardzo zlewają się z ogółem otoczenia. Bardziej bym widział je o smaku śmietankowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności