Jump to content

Nissan 240SX S13


mateogala

Recommended Posts

Witam, od pewnego czasu interesuję się nissanem 240sx i pomyślałem o zbudowaniu jego. na pierwszy ogień idzie standardowa stalowa felga. Brakuje jeszcze śrub z nakrętkami. i chyba tylko tego. Co sądzicie o bieżniku ? pierwszy raz taki buduję i nie do końca wiem czy dobrze wyszedł.

5fy7rxr0ef4juzhm.jpg.jpg vyljo9gnnwvecz3y.jpg.jpg jkyjqa48xey965jq.jpg.jpg

[ATTACH=CONFIG]83526[/ATTACH]

Edited by mateogala
Link to comment
Share on other sites

Gniecie się gdzieniegdzie, ale mówisz że to eliminujesz, więc ok. Kilka drobiazgów jest inaczej niż w oryginale, ale rozumiem że to WIP i pewnie jeszcze poprawisz :). Oprócz tego zdaję mi się, że Bubu ma rację, te stalowe felgi raczej nie są standardowe, bo z fabryki on wychodził na kołach aluminiowych. Co do zdjęć, to jako iż jest to w zasadzie karoseryjnie to samo co 200sx/180sx możesz szukać pod takimi hasłami, nie musisz koniecznie szukać jako 240sx. Jeśli ze znalezieniem fotki jakiegoś konkretnego elementu miałbyś problem, to pisz, mogę ewentualnie zrobić dla ciebie kilka zdjęć w wolnej chwili :).

Link to comment
Share on other sites

ozzy. bubu, strzelicie ? wy macie taki samochód w ogóle ?? Może i macie racje co do tych felg. nie zwróciłem uwagi, bo z tego co szukam to większość fot jest z tuningu, ciężko mi znaleźć jakieś dobre oryginalne referkii.. Jeśli chodzi o foty to z chęcią przyjmę jakiekolwiek foty. Im więcej tym lepiej. Chcę odwzorować oryginalną karoserię i oryginalne elementy więc każda fota jest na miarę złota. Napiszcie do mnie na pw to podam maila gdzie moglibyście wysłać foty, z góry dzięki :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy