Skocz do zawartości

Nissan 240SX S13


mateogala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu interesuję się nissanem 240sx i pomyślałem o zbudowaniu jego. na pierwszy ogień idzie standardowa stalowa felga. Brakuje jeszcze śrub z nakrętkami. i chyba tylko tego. Co sądzicie o bieżniku ? pierwszy raz taki buduję i nie do końca wiem czy dobrze wyszedł.

5fy7rxr0ef4juzhm.jpg.jpg vyljo9gnnwvecz3y.jpg.jpg jkyjqa48xey965jq.jpg.jpg

[ATTACH=CONFIG]83526[/ATTACH]

Edytowane przez mateogala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gniecie się gdzieniegdzie, ale mówisz że to eliminujesz, więc ok. Kilka drobiazgów jest inaczej niż w oryginale, ale rozumiem że to WIP i pewnie jeszcze poprawisz :). Oprócz tego zdaję mi się, że Bubu ma rację, te stalowe felgi raczej nie są standardowe, bo z fabryki on wychodził na kołach aluminiowych. Co do zdjęć, to jako iż jest to w zasadzie karoseryjnie to samo co 200sx/180sx możesz szukać pod takimi hasłami, nie musisz koniecznie szukać jako 240sx. Jeśli ze znalezieniem fotki jakiegoś konkretnego elementu miałbyś problem, to pisz, mogę ewentualnie zrobić dla ciebie kilka zdjęć w wolnej chwili :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozzy. bubu, strzelicie ? wy macie taki samochód w ogóle ?? Może i macie racje co do tych felg. nie zwróciłem uwagi, bo z tego co szukam to większość fot jest z tuningu, ciężko mi znaleźć jakieś dobre oryginalne referkii.. Jeśli chodzi o foty to z chęcią przyjmę jakiekolwiek foty. Im więcej tym lepiej. Chcę odwzorować oryginalną karoserię i oryginalne elementy więc każda fota jest na miarę złota. Napiszcie do mnie na pw to podam maila gdzie moglibyście wysłać foty, z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności