Skocz do zawartości

Laptop do 2100zł .


natas

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam laptopa do 2100 zł.Początkowo znalazłem jakieś laptopy z i5 ale grafika albo była jakaś inteloska albo ogólnie niezbyt polecana w niektórych miejscach za to jak szukam z lepszą grafiką to znowu nic powyżej i3 nie mogę znaleźć w tej cenie .Widziałem fajny HP Pavilion g6-1170ew ale za 2300 i żona już na mnie ostrzy noże no i święta itd ... Tak więc już teraz sam nie wiem na co stawiać czy upierać się przy i5 czy wybrać z i3 i postawić na kartę graficzną .Wiadomo renderowanie na laptopie to i tak mija się z celem .Poprzednio miałem kadłubka z intel core 2 duo 2,4 3GB ram ale się usmażył i nie chiał bym kupić nowego ,który był by słabszy od poprzednika .Facet w sklepie mówi ,że teraz to się inaczej ma taktowanie i te procesory i3 to są wydajne ale sam nie wiem .Ogólnie jeśli ktoś nie jest w wirze przedświątecznego rozgardiaszu to niech poradzi jakiś laptop w tej cenie .Wiem ,że lapiej było by poczekać do lutego ale nie chcę by mi się kasa rozeszła na inne rzeczy ...

PS. Gdybyście mieli coś wartego uwagi za 2200 to może dam radę przekonać 2-gą połowę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności