Skocz do zawartości

Uszkodzony *.max


LHT

Rekomendowane odpowiedzi

Jak naprawić uszkodzony plik *.max. Skosował się podczas odinstalowywania pewnego pluginu (nie wiem co za mądry człowiek go sporządził, że podczas odinstalowywania go wywala cały katalog scenes i plugins ale niech mu głupota lekką będzie), odzyskałem pliki pewnym fajnym programikiem ale kilka jest uszkodzonych, max pisze, że nie może załadować tych scen. Czy istnieją jakieś aplikacje do tego typu operacji?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

raczej dziwne. winda nie powinna zezwalac na usuniecie pliku i/lib katalogu zmienionego po instalacji danego softu ktory go stworzyl. bycmoze sa wyjatki.

jesli miales ustawiony autosave to poszukaj w katalogu max root > autosave.

plik moze byc zle `odzyskany` lub uszkodzony podczas zapisu lub przez samego maxa. tu raczej nie ma rozwiazan zbyt wielu. mozesz probowac zrobic merge do nowej sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trac czasu. rob scene od nowa. zainwestuj w awaryjny dysk. ustawiaj na przyszlosc auotsave`a i czesto zapisuj scene z nowym numerkiem.

 

a sie jeszcze tak zapytam dla pewnosci: czy w tej scenie byl uzyty owy plug?. byc moze brak pluga powoduje blad, chociaz wtedy merge powinno dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był użyty ten cho/fe-lerny plugin.

Pliki musiałem odzyskiwać bo się po prostu skasowały, zrobiłem błąd, że zaczełem cudować na tym dysku i podejrzewam, że po prostu ja je uszkodziłem nadpisując na nich nowe dane więc nic się nie da z nimi zrobić. W sumie te sceny, które mi się podobają - odzyskałem.

 

Dzięki za zainteresowanie i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności