Skocz do zawartości

Teczka 3D: w większości postacie


SeweN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Tym postem chciałbym zapoczątkować moją aktywność na forum. Do wątku będę dorzucał kolejne prace w różnych etapach tworzenia. Wszystko wykonywane w Z-Brush'u (jeśli coś się zmieni to napiszę). Liczę na dużo krytyki i wskazówek. Mam nadzieję że z przyjemnością będziecie tu zaglądać. Pierwsza praca to aktor (znacie/poznajecie?). Docelowo ma to być popiersie więc ramiona będą przycięte. Wie ktoś jak wygląda sprawa z umieszczaniem takich prac? .. trzeba mieć zezwolenie na „wykorzystanie wizerunku”? bs001.jpgbs002.jpgbs003e.jpgbs004h.jpg

Edytowane przez SeweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Strzelam, że to Borys Szyc. Jeżeli tak to dobrze bo zgadłem, ale 100% podobieństwa to to nie jest. Sam teraz staram się zrobić coś tego typu i wiem, że to nie łatwe.

Nie wiem jak to jest z tymi prawami, ale sądzę, że problemu nikt Ci robił nie będzie.

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ma być Borys Szyc. Spróbuję go wyszczuplić i poprawić profil a co do otexturowania to może kiedyś ale nieprędko. Teraz priorytetem jest nauka Z-Brush'a i poprawienie warsztatu w modelowaniu.

 

Dzisiaj kolejny aktor

 

dh001.jpg

dh002.jpg

Edytowane przez SeweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musi Hugh Laurie. Proponuję żebyś wrzucał obrazki na jakiś hosting a potem dodawał normalnie w poście jako obrazek, bo na tych miniaturach, załącznikach czy jak to tam zwać mało widać więc mało mogę powiedzieć.

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem, jak również oryginalnego Szyca nie mam teraz przed oczami. Ale podobieństwo jest uchwycone jak najbardziej. Mi się podoba a z kolorami już w ogóle :] Kolor malowałeś pędzlami czy wykorzystałeś jakąś fotę Borysa do zrobienia textury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności