Skocz do zawartości

Chropowata powierzchnia rękojeści postoletu.


Dante41k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jestem całkiem zielony jeszcze w tych sprawach, pracuje dopiero nad pierwszym modelem i to z tutorialem. Ale nie ma w nim wszystkiego co chciałbym zrealizować.

 

Stworzyłem sobie fragment o gęstej siatce. Ale kiedy wchodzę w topology tools a właściwie w polygon modeling generate topology i wybiorę hive na zaznaczonych poligonach nic się nie dzieje. Gdzie robie błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu chyba coś namieszałem. Zastosowałem się do rady i rzeczywiście, dało to jakiś wynik. Stworzyłem box (tak na szybko, żeby zobaczyć jak to działa), później kilka razy użyłem tessellate. Następnie na zagęszczonej siatce zaznaczając jedną krawędź użyłem hive. Efekt jest taki.

 

EDIT: Przepraszam za tak duży obrazek, myślałem, że forum samo zmniejszy go do przyzwoitych rozmiarów. Jeśli ktoś z administracji mógłby to niech zmniejszy obrazek, bo nie widzę tu nigdzie odpowiedniej opcji.beztytuuwuh.jpg

Edytowane przez Dante41k
Problem z obrazkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, naprawdę dziękuję za pomoc. Mam dwie książki, kilka zakupionych kursów i wciąż się uczę. Ale zanim człowiek znajdzie cokolwiek w opasłej biblii Maxa albo odpowiednią opcje gdzieś podchwyci w kursie to mijają zazwyczaj wieki. W każdym razie dzięki wielkie! I + do reputacji. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności