Skocz do zawartości

Problem z programem - migające barwy i trzęsące się boxy?


Gość bob3dsmax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bob3dsmax

Dzisiaj zainstalowałem 3ds Max'a 2012, 100% oryginalny, aktywowany itp. itd. Po zainstalowani włączyłem program i od razu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Po wstawieniu kilku boxów zobaczyłem że drżą one delikatnie, o milimetr w górę i w dół kilka razy na sekundę. Niby nic bardzo przeszkadzającego w pracy, ale jednak denerwuje i męczy wzrok. Druga równolegle dziejąca się rzecz to zaniki niektórych elementów - okno programu po prostu przestaje wyświetlać to co powinno: całość co paredziesiąt sekund robi się czarna na sekundę czy 2, i dosyć często obszar roboczy (bo chyba tak się to nazywa ;D chodzi o to kratkowane pole na którym układa się obiekty) robi się cały czerwony wraz z zaniknięciem w.w. kratek i osi, a obiekty wstawione robią się jednolicie żółte...

 

Ma ktoś pomysł z czego to się może brać i czy można coś z tym zrobić?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

BoB

Edytowane przez bob3dsmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bob, wydałeś blisko 18k złotych na porgram i nie wiesz jak nazywa się płaszczyzna konstrukcyjna (grid)? :-o

 

Może trzeba poustawiać parametry wyświetlania we viewporcie, zaktualizować sterowniki karty graficznej, wgrać service packa.

 

Edit:

 

Ooops, zostałem ubiegnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to akurat nazywa sie viewport, nie grid panowie :)

 

A zobacz czy na shaded tez masz takie problemy (bo jak rozumiem na realistic takie dziwne rzeczy się dzieją?) Bo objawy nieco podobne do przegrzewającej się grafy. Poszlaka tylko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bob3dsmax

Ok już wszystko działa, zmieniłem stery od grafy i service packa do 3ds'a, dzięki wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności