Skocz do zawartości

Interior: Łazienka


Gość Muka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh, no projekt łazienki z góry zakładał jednostajność. Miało być prosto i niebiesko. Dzięki za poradę na pewno przyda się w następnych wizkach które planuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast czepie sie innych spraw ie tałazienka ma wysokosci cos tu sie dzieje nie tak z proporcjami wszytkiego szczotka do Wc jest mniejsza od kranu na umywalce ciekawy patent. Ogónie to cał wizka jest do poprawy bo tu kazdy elemnt nie pasuje do kolejnego i mówie o proporcjach. Do popoprawienia jest takze materiał płytek na podłodze maja za mocny bump a dwa fugi tez sa cos za szerokie nie mówic juzze nie widac poprzecznych fug. Poprawa tskrze parametry kamery nie wiem jak uzyłes ale sciany ci zsie zdeczka rozjeżdzaja. Ogónie to zrobiłbym ta łazienke jeszcze raz w skali 1:1 a obiekty które umieszczasz albo nie beda wymagały skalowania albo zrobisz to dosyc prosto - np bierzesz box o wymiarach wanny i skalujesz wanne do takich własnie rozmiarów jak masz boxa, Ustaw w parametrach maxa jednostki metryczne to sie cuda nie beda działy ;)

Powodzenia

 

PS Co to sa za płytki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki hyh ta łazienka to był mój pierwszy projekt co do wnętrz (skończony). Proporcję leżą wiem, postaram się jeszcze jakoś to poprawić w wolnym czasie :D Płytki Paradyż ale dokładnie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Muka

Oj dokładnie to już nie pamiętam co to była za kolekcja. Tak czy inaczej puki co czasu na zabawę i poprawki projektu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności